Robert Duvall

Synonimy:
Duvall Robert,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Robert Duvall (19)

 • Tom Cruise: Helikopterem na mecz

  Tom Cruise: Helikopterem na mecz

  Tom Cruise postanowił zrobić sobie przerwę w pracy na planie filmu "All You Need Is Kill", do którego zdjęcia powstają właśnie w Londynie, i udał się piłkarskie derby Manchesteru. Helikopterem!
 • Karolak: Hollywood nie podbiłem

  Karolak: Hollywood nie podbiłem

  Tomasz Karolak, którego obecnie oglądać można na dużym ekranie w filmie "Listy do M.", jest pewien, że kariery w Hollywood już nie zrobi. A wszystko - jak twierdzi - przez język angielski.
 • Gwiazdy promują Polskę. Wiedzą o tym?

  Gwiazdy promują Polskę. Wiedzą o tym?

  Czy gwiazdy wypowiadające się o Polsce w najnowszym klipie MSZ są świadome, że promują polską prezydencję w Europie? Na tak postawione pytanie, zadane podczas konferencji prasowej w czwartek, 15 września, szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, unikał dopowiedzi.
 • Będzie o nich głośno w 2011 roku

  Będzie o nich głośno w 2011 roku

  "New York Times" zaprosił 14 aktorów, o których - jak zapewnia redakcja - usłyszymy w ciągu następnych 12 miesięcy. Natalie Portman, Javier Bardem czy Michael Douglas, wcielają się dla amerykańskiego magazynu w najważniejsze postaci z historii kina.
 • Robert Duvall i pogrzeb "za życia"

  Robert Duvall i pogrzeb "za życia"

  - Było kilka takich ról, które powinienem był przyjąć, ale tego nie zrobiłem - przyznaje Robert Duvall. - Mimo to jestem nawet zadowolony z tego, jak sprawy się potoczyły. Poza tym wciąż mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia - cały czas dostaję nowe propozycje - więc wszystko układa się tak dobrze, jak nigdy.
 • Kłopoty finansowe Terry'ego Gilliama

  Kłopoty finansowe Terry'ego Gilliama

  "The Man Who Killed Don Quixote" w reżyserii Terry'ego Gilliama w sierpniu natknął się na duży problem .
 • Robert Duvall zagra Don Kichota

  Robert Duvall zagra Don Kichota

  Robert Duvall zgodził się pomóc Terry'emu Gilliamowi we wskrzeszeniu projektu filmu o Don Kichocie.
 • Robert Duvall w "Lucky You"

  Robert Duvall w "Lucky You"

  Robert Duvall ("Bezprawie", "Czas Apokalipsy") dołączył do obsady filmu "Lucky You". Hollywoodzki gwiazdor wystąpi u boku Erica Bany ("Troja") i Drew Barrymore ("Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość"). Reżyserem obrazu będzie Curtis Hanson, twórca słynnej "8. Mili".
 • Duvall i Holmes z papierosem

  Duvall i Holmes z papierosem

  Robert Duvall ("Wakacje Waltera", "Bezprawie") i Katie Holmes ("Wizyta u April", "First Daughter") dołączyli do Aarona Eckharta ("Jądro Ziemi", "Zapłata") na planie filmu "Thank You for Smoking". Reżyserem niezależnego obrazu jest Jason Reitman, który napisał także scenariusz opowieści.

Filmy - Robert Duvall (2)

 • "Jack Reacher: Jednym strzałem"

  Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest to o tyle dziwne, że to właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa...
 • "Jack Reacher. Jednym strzałem"

  Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest to bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa...