RMF24

Artykuły - RMF24 (2)

 • RMF24: Jacek Rostowski nie wejdzie do rządu

  RMF24: Jacek Rostowski nie wejdzie do rządu

  Jacek Rostowski nie wejdzie do rządu Ewy Kopacz! Nie będzie też jej głównym doradcą ekonomicznym - potwierdzili reporterzy RMF FM. Premier Kopacz wycofała złożoną mu kilka dni temu ofertę zostania konstytucyjnym ministrem bez teki - ustalił Krzysztof Berenda.
 • Burza Mózgów RMF24, czyli debata ekonomistów i przedsiębiorców przed expose Ewy Kopacz

  Czterech specjalistów od pieniędzy - prof. Stanisław Gomułka, Krzysztof Pietraszkiewicz, Piotr Kamiński i prof. Robert Gwiazdowski - dyskutują o największych ekonomicznych wyzwaniach nowego rządu. Zapraszamy na specjalny panel ekspertów Burza Mózgów RMF24.
 • Pierwsza edycja Burzy Mózgów RMF24

  Pierwsza edycja Burzy Mózgów RMF24

  Jutro o godzinie 10 startuje pierwsza edycja Burzy Mózgów RMF24. To specjalny panel ekspertów, prezentowany w Faktach i na portalu RMF24.pl, poświęcony wyjątkowemu wydarzeniu. Stacja wykorzystywać zamierza tę formułę także w przyszłości.
 • RMF24: Brutalny napad na kobietę. Związał ją i dusił

  Brutalny napad na właścicielkę kiosku w Nowym Porcie na Pomorzu. 23-latek z Gdańska zaatakował starszą kobietę, związał ją i próbował dusić. Mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące. Policja wciąż szuka jego wspólnika.
 • RMF24: Wyniki kontroli ws. styropianu na plaży

  RMF24: Wyniki kontroli ws. styropianu na plaży

  Za styropian na plażach półwyspu helskiego odpowiada firma budująca przystań w Mechelinkach koło Kosakowa. To wynik kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Gdańsku, który potwierdza wcześniejsze przypuszczenia Urzędu Morskiego w Gdyni.
 • RMF24: "Pijana karetka" pod lupą śledczych

  RMF24: "Pijana karetka" pod lupą śledczych

  Krakowska prokuratura wystąpiła o dokumentację medyczną do szpitala, w którym leczyła się załoga karetki pogotowia. U trzech dyżurujących ratowników wykryto alkohol. Wszyscy trafili do szpitala, bo zatruli się czadem podczas interwencji.
 • RMF24: Skandal w krakowskim pogotowiu ratunkowym

  RMF24: Skandal w krakowskim pogotowiu ratunkowym

  U trzech ratowników medycznych, pracujących w krakowskim pogotowiu, wykryto alkohol. Wcześniej próbowali oni ratować starszego mężczyznę, który zatruł się czadem. 83-letni mieszkaniec podkrakowskich Maciejowic mimo reanimacji zmarł. Cała ekipa karetki pogotowia trafiła do szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla.
 • RMF24: Walczy o swoje pieniądze. Wszedł na komin

  Desperat na kominie w Bielsku-Białej w województwie śląskim. Wszedł tam dziś rano. Na miejscu są już policyjni negocjatorzy, którzy próbują z nim rozmawiać. Informację o tym nietypowym proteście dostaliśmy do słuchacza, który zadzwonił na Gorącą Linię RMF FM.
 • RMF24: Urzędnicy osobiście przeprosili za swoją pomyłkę

  Mieszkańcy Łęki Wielkiej mogą już podrzeć rachunki na kilka tysięcy złotych. Najwyższy opiewał na 7 tysięcy. To był efekt urzędniczej pomyłki. Po Interwencji RMF FM Agencja Nieruchomości Rolnych w Poznaniu wycofała się z podwyżki o 400 procent i naliczenia jej półtora roku wstecz. Dziś wicedyrektor poznańskiego oddziału ANR i kierownik Sekcji Gospodarowania Zasobem Mieszkaniowym w tym oddziale przyjechali do Łęki Wielkiej, by osobiście przeprosić mieszkańców.
 • RMF24: Sprzątają styropian z plaży. "Ciężka sprawa"

  RMF24: Sprzątają styropian z plaży. "Ciężka sprawa"

  Nawet kilka tygodni może potrwać usuwanie z plaż Półwyspu Helskiego styropianu. Morze wyrzuciło tam ogromne ilości tego materiału. W Urzędzie Morskim w Gdyni nie mają wątpliwości, że to elementy zniszczonej przystani rybackiej, która była budowana w Mechelinkach.