reprezentacja siatkarek

Artykuły - Reprezentacja siatkarek (94)

 • Potrzebna pomoc dla reprezentantki Polski w siatkówce

  Potrzebna pomoc dla reprezentantki Polski w siatkówce

  Katarzyna Zubel to 157-krotna reprezentantka Polski i sześciokrotna mistrzyni kraju. Była siatkarka pod koniec 2020 roku doznała rozległego wylewu,po którym pojawiły się powikłania. O pomoc dla zasłużonej zawodniczki apeluje Polski Związek Piłki Siatkowej.
 • Reprezentacja siatkarek. Polska - Szwajcaria 3:1 w meczu towarzyskim

  Reprezentacja siatkarek. Polska - Szwajcaria 3:1 w meczu towarzyskim

  W drugim sparingu z reprezentacją Szwajcarii Polki wygrały 3:1. Podopieczne Jacka Nawrockiego pewnie wygrały trzy sety. W dodatkowej partii zagrały jednak słabiej i padła ona łupem rywalek.
 • Reprezentacja siatkarek. Jacek Nawrocki: Cierpliwość jest konieczna

  Reprezentacja siatkarek. Jacek Nawrocki: Cierpliwość jest konieczna

  Trener reprezentacji siatkarek Jacek Nawrocki przed wybuchem w Polsce pandemii koronawirusa miał przygotowane powołania na pierwsze zgrupowanie i plan pracy na cały letni sezon. Jak przyznał, w obecnej sytuacji pozostaje tylko cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.
 • Tokio 2020. Siatkarki na kolejną szansę muszą poczekać cztery lata

  Tokio 2020. Siatkarki na kolejną szansę muszą poczekać cztery lata

  Polskim siatkarkom nie udało się awansować na igrzyska olimpijskie i na kolejną szansę będą musiały poczekać cztery lata. - Żal straconej szansy, ale ja o moim zespole mogę myśleć tylko pozytywnie - powiedział trener kadry Jacek Nawrocki po porażce z Turcją 2:3.
 • Tokio 2020. Twitterowe echa meczu siatkarek Polska - Turcja

  Tokio 2020. Twitterowe echa meczu siatkarek Polska - Turcja

  Twitter wciąż żyje przegraną batalią Polek o olimpijskie paszporty. Po niebywale dramatycznym boju z Turcją (2:3) podopieczne Jacka Nawrockiego straciły szanse na tegoroczną eskapadę do Tokio. W czwartej partii nie wykorzystały aż pięciu piłek meczowych.
 • MŚ siatkarek 2022. Dwa mecze otwarcia równocześnie? Polska nie rezygnuje

  MŚ siatkarek 2022. Dwa mecze otwarcia równocześnie? Polska nie rezygnuje

  Dwa mecze równolegle rozgrywane na jednym stadionie - to oryginalny pomysł Niderlandów na otwarcie mistrzostw świata siatkarek, które w 2022 roku odbędą się w Niderlandach i Polsce. Tyle tylko, że Polska też chce organizować mecz otwarcia. Przedstawiciele obu federacji dyskutowali w Apeldoorn na temat organizacji turnieju.
 • Tokio 2020. Dziś półfinał siatkarek Polska - Turcja. Nawrocki: Tylko zwycięzca bierze wszystko

  Tokio 2020. Dziś półfinał siatkarek Polska - Turcja. Nawrocki: Tylko zwycięzca bierze wszystko

  - Nie ma chyba mądrego, który wytypował w ciemno łatwiejszą drogę. Formuła tego turnieju jest taka, że tylko zwycięzca bierze wszystko - mówił trener polskich siatkarek Jacek Nawrocki po wygranej 3:0 z Azerbejdżanem w kwalifikacjach olimpijskich. Dziś o 20.45 w Apeldoorn Polki zagrają w półfinale z Turcją.
 • Polska - Azerbejdżan 3:1 w meczu kontrolnym siatkarek

  Polska - Azerbejdżan 3:1 w meczu kontrolnym siatkarek

  ​Przygotowujące się do europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk polskie siatkarki pokonały Azerbejdżan 3:1 (25:18, 21:25, 25:12, 25:21) w rozegranym w Spale sparingu. Pierwsze spotkanie kontrolne również zakończyło się wygraną "Biało-Czerwonych" 5-0.
 • Tokio 2020. Polska - Azerbejdżan 5:0 w sparingowym meczu siatkarek

  Tokio 2020. Polska - Azerbejdżan 5:0 w sparingowym meczu siatkarek

  Przygotowujące się do kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk polskie siatkarki pokonały w sparingu w Spale Azerbejdżan 5:0 (25:19, 25:22, 25:18, 26:24, 25:17). Azerki będą grupowym rywalem "Biało-Czerwonych" w Apeldoorn.
 • Afera w reprezentacji Polski siatkarek. Jest oświadczenie zawodniczek

  Afera w reprezentacji Polski siatkarek. Jest oświadczenie zawodniczek

  Wrze w reprezentacji Polski siatkarek! Zawodniczki domagają się odwołania trenera Jacka Nawrockiego, a po wczorajszym artykule "Gazety Wyborczej" wystosowały specjalne oświadczenie. Stawiają w nim mocne zarzuty. "Większość informacji podanych w artykule jest nieprawdziwa" - podkreślają reprezentantki Polski.

Filmy - Reprezentacja siatkarek (4)