Renault

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Renault (zespół Formuły 1) ,

Artykuły - Renault (16)

 • Formuła 1. Siergej Sirotkin rezerwowym kierowcą Renault

  Formuła 1. Siergej Sirotkin rezerwowym kierowcą Renault

  Były kierowca Williamsa - Siergej Sirotkin wraca do Formuły 1. Rosjanin dołączył do zespołu Renault, w którym ma być wsparciem dla Daniela Ricciardo i Nico Hulkenberga.
 • Rząd wprowadzi w Polsce w 2017 nowy podatek od aut. Kto na nim skorzysta, a kto straci?

  Rząd wprowadzi w Polsce w 2017 nowy podatek od aut. Kto na nim skorzysta, a kto straci?

  Straci Fiat i Renault, a kopa w górę dzięki nowej akcyzie od samochodów dostanie m.in. Volkswagen oraz Ford? Zapowiada się zmiana sił na polskim rynku motoryzacyjnym.
 • Akcjonariusze Renaulta zaniepokojeni!

  Akcjonariusze Renaulta zaniepokojeni!

  -Francuski koncern motoryzacyjny Renault poinformował wczoraj, że w trakcie przeprowadzonych przez władze śledcze rewizji w trzech jego placówkach nie znaleziono "żadnych dowodów na wyposażanie pojazdów Renault w urządzenie udaremniające".
 • Renault ma nowego partnera, nie tylko Mercedes

  Renault ma nowego partnera, nie tylko Mercedes

  Koncern Renault-Nissan nie ustaje w poszukiwaniach kolejnych partnerów. Po zacieśnieniu współpracy z Mercedesem, czego owocem jest m.in. dostawczy Mercedes Citan, przyszła pora na Mitsubishi.
 • Ta wygląda nowy Logan. Renault Logan...

  Ta wygląda nowy Logan. Renault Logan...

  Logan, który bije rekordy popularności na wielu światowych rynkach, nie wszędzie występuje pod marką Dacia. W dalekich zakątkach globu, gdzie o rumuńskiej firmie mało kto słyszał, samochód sprzedawany jest ze znaczkiem Renault.
 • Musi odejść 7500 pracowników. Bo ludzie nie kupują

  Musi odejść 7500 pracowników. Bo ludzie nie kupują

  Renault zwolni we Francji do 2016 roku 7500 pracowników - 14 proc. zatrudnionych. Słabnie sprzedaż i zarobek koncernu kiepsko radzącego sobie na innych kontynentach. Oszczędności w tym okresie mają dać 396 mln euro.
 • Współpraca Garmin i Renault

  Współpraca Garmin i Renault

  Garmin poinformował o nowej umowie partnerskiej z Renault - właścicielem marki Dacia. W ramach nawiązanej współpracy została przygotowana wyjątkowa limitowana edycja samochodu - Dacia Duster Garmin.
 • MakoLab SA otwiera przedstawicielstwo w Paryżu

  MakoLab SA - spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu m.in. dla koncernu Renault-Nissan - otwiera biuro w Paryżu. Przedstawiciel Spółki w stolicy Francji będzie zajmował się rozwijaniem międzynarodowych kontraktów oraz nadzorowaniem realizacji projektów.
 • Red Bull Racing zakpił z przepisów?

  Red Bull Racing zakpił z przepisów?

  Francois Caubet, dyrektor zarządzający firmy Renault poinformował, że Red Bull Racing, w oparciu o współpracę z francuskim dostawcą silników, wypracował system nadmuchiwania spalinami swoich bolidów.
 • Koleos jak Gérard Depardieu

  Koleos jak Gérard Depardieu

  Gérard Depardieu nie jest symbolem piękna, ale jako aktor ma swój wyjątkowy urok. Renault Koleos... no cóż. I jemu uroku nie można odmówić.

Filmy - Renault (6)

 • Renault Captur

  Zapraszamy na film. W roli głównej - Captur. To przedstawiciel miejskich crossoverów, czyli mieszańców, łączących cechy SUV-ów, vanów i hatchbacków, przy zachowaniu wielce kompaktowych gabarytów. Ten samochodowy podgatunek zyskuje coraz większą popularność.
 • "Renault clio - prosto z raju"

  Oto nowe clio. Czwarta generacja tego auta jest samochodem zaprojektowanym z myślą o pokoleniu, które nie potrafi wyobrazić sobie życia bez smartfonów, tabletów i internetowych profili społecznościowych.
 • Oto nowe renault clio

  Renault zaprezentowało clio IV generacji. Samochód trafi do salonów już jesienią.
 • Alpine A110-50

  Z okazji pięćdziesiątej rocznicy debiutu renault alpine, inżynierowie Renault stworzyli specjalny koncepcyjny samochód o nazwie A110-50. Informację o tym aucie znajdziesz TUTAJ.