Renata Przemyk

Synonimy:
Przemyk Renata,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Renata Przemyk (38)

Zdjęcia - Renata Przemyk (10)

 • muzyka.interia.pl
  Renata Przemyk z balonami
 • muzyka.interia.pl
  Renata Przemyk z balonami
 • muzyka.interia.pl
  Renata Przemyk z balonami
 • muzyka.interia.pl
  Renata Przemyk z balonami
 • muzyka.interia.pl
  Renata Przemyk z balonami
 • muzyka.interia.pl
  Renata Przemyk z balonami

Filmy - Renata Przemyk (12)

 • Piękny i wzruszający apel Renaty Przemyk

  - Fundacja Psi Los i Interia po raz kolejny organizują akcję „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Nie czekajmy, aż zwierzęta przemówią do nas ludzkim głosem w wigilijną noc. To my wykonajmy ludzki gest i napełnijmy ich miski. Dla nas jest to symboliczna złotówka, dla nich oznacza to życie – przekonuje Renata Przemyk.
 • Pomóż bezdomnym czworonogom! Apel Renaty Przemyk

  - Każdy grosz się liczy. Choćbyście mieli zapewnić jeden posiłek jednemu psu dziennie, to ten pies nie będzie dzięki temu głodny – tak Renata Przemyk apeluje o pomoc dla bezdomnych czworonogów w ramach akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”. Zima – nawet łagodna – to zawsze najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. Dlaczego? Ich zapotrzebowanie na karmę jest wtedy o wiele większe niż w sezonie letnim, a wsparcie darczyńców jest wciąż niewystarczające. W związku z tym Fundacja Psi Los, wspierająca placówki opiekujące się bezdomnymi zwierzętami, oraz portal INTERIA, ogłaszają zbiórkę środków, za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, wymagające leczenia. Zapraszamy Was do udziału w 2. edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt organizowanej przez Fundację Psi Los oraz INTERIĘ. Akcja trwa od 15 do 31 stycznia 2015 roku. Zbieramy na schroniska dla bezdomnych zwierząt z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Bytomia oraz przytulisko z Harbutowic i Łętkowic. Przyłącz się! W tytule wpłaty określ schronisko lub przytulisko, które chcesz wesprzeć. Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej 30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863 Wpłaty możesz dokonać także TUTAJ albo TU
 • Renata Przemyk: Odmówiła udziału w talent show!

  O swojej awersji do telewizyjnych konkursów talentów opowiada nam Renata Przemyk. – Komentarze w „Idolu” zwalały z nóg – mówi piosenkarka.
 • Renata Przemyk: Jeden prorok z drugim nie mieli racji

  - Głęboko wierzę, że płyta przetrwa – Renata Przemyk o zmianach na rynku fonograficznym.