remont

Artykuły - Remont (260)

 • Ratują Pałac Steinertów w Łodzi

  Ratują Pałac Steinertów w Łodzi

  Trwa remont zabytkowego Pałacu Steinertów przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.
 • Remont mieszkania - ważna jest wartość nieruchomości

  Remont mieszkania - ważna jest wartość nieruchomości

  Inwestor, który remontuje mieszkanie, jest zainteresowany tym, by podniosły one odpowiednio wartość nieruchomości. To też kluczowa sprawa w przypadku, gdy remont finansujemy kredytem mieszkaniowym. W takiej sytuacji od przyszłej wartości nieruchomości będzie zależeć to, ile pieniędzy otrzymamy z banku. Dlatego, żeby się nie "przejechać" dobrze jest zanim zaczniemy działać, określić potencjalną wartość nieruchomości po przeprowadzeniu prac.
 • Remont po polsku - kompleksowy i z rozmachem

  Jeśli remont, to duży, najlepiej obejmujący od razu kilka pomieszczeń - jak pokazuje badanie serwisu Oferteo.pl, właśnie z takiego założenia wychodzą Polacy. Najczęściej remontujemy pokój dzienny (27 proc.). Kolejne miejsca zajmują przedpokój (24 proc.), kuchnia (23 proc.) i łazienka (23 proc.).
 • Nie ma zgody na remont lotniska w Modlinie

  Nie ma zgody na remont lotniska w Modlinie

  Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze nie zgadza się na remont dróg kołowania na lotnisku w Modlinie. PPL jest jednym z czterech udziałowców tego portu.
 • Co drugi kredytobiorca może mieć problem z uzyskaniem finansowania na zakup bądź remont nieruchomości. Propozycja implementacji Dyrektywy MCD szkodząca interesom polskiego konsumenta

  Co drugi kredytobiorca może mieć problem z uzyskaniem finansowania na zakup bądź remont nieruchomości. Propozycja implementacji Dyrektywy MCD szkodząca interesom polskiego konsumenta

  Drastyczne zmniejszenie dostępu do kredytów hipotecznych - to jeden ze skutków wprowadzenia ustawy implementującej Dyrektywę MCD w obecnym kształcie. Dokument od kilku miesięcy procesowany przez Ministerstwo Finansów, lada dzień trafi pod obrady Sejmu. Niektóre zapisy w rzeczywistości ograniczą dostęp do kredytów hipotecznych około połowie kredytobiorców, uderzając szczególnie w mieszkańców mniejszych miejscowości. Likwidując im możliwość bezpłatnego porównania ofert konkurencyjnych banków, zwiększą także ryzyko wyboru niekorzystnego produktu.
 • Remontowanie obiektów wybudowanych po zgłoszeniu

  Remontowanie obiektów wybudowanych po zgłoszeniu

  Inwestor wybudował pewien obiekt budowlany w oparciu o zgłoszenie - teraz chce go wyremontować. Jakich formalności musi dopełnić? Kiedy, w świetle prawa, rzeczywiście mamy do czynienia z remontem, a kiedy z bieżącą konserwacją, rozbudową lub przebudową?
 • Jak najtaniej zrobić remont łazienki?

  Jak najtaniej zrobić remont łazienki?

  Wiele osób uważa, że remont łazienki wiąże się z dużym obciążeniem finansowym. Jednak nie zawsze musi tak być. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na wykonanie remontu za stosunkowo niewielkie pieniądze. Najprostsze pomysły na poczynienie oszczędności opiszemy poniżej.
 • Szykuje się remont mieszkania? Gdzie bezpiecznie przechowywać rzeczy?

  Szykuje się remont mieszkania? Gdzie bezpiecznie przechowywać rzeczy?

  Remont to czas, w którym dom czy mieszkanie opanowują – brud, kurz i obcy ludzie. To także czas, w którym bardzo łatwo o uszkodzenie, a nawet całkowite zniszczenie mebli i wszystkich innych, trzymanych w czterech kątach przedmiotów. Tylko czy istnieją bezpieczne, a przy tym wygodne metody na przechowanie rzeczy na okres remontu?
 • Jak najtaniej wykonać remont kuchni?

  Jak najtaniej wykonać remont kuchni?

  Remont starej kuchni często sprawia więcej problemów niż wykończenie nowego pomieszczenia. Na szczęście jego przeprowadzenie nie musi się wiązać z bardzo dużym nakładem finansowym. Przy odrobinie umiejętności, dobrym pomyśle i kreatywności będziemy w stanie odświeżyć wygląd pomieszczenia za rozsądne pieniądze.
 • Kupno mieszkania i remont na kredyt - sprawdź warunki

  Kupno mieszkania i remont na kredyt - sprawdź warunki

  Jest możliwość finansowania w ramach jednego kredytu hipotecznego zarówno zakupu nieruchomości, jak i jej wykończenia. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż dodatkowe posiłkowaniem się osobnym kredytem - zwłaszcza najdroższym, czyli konsumpcyjnym.

Zdjęcia - Remont (0)

 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły
 • Polska Lokalna
  Ludzkie szczątki odkryte podczas remontu szkoły

Filmy - Remont (10)

 • Remont po polsku: kompleksowy i z rozmachem

  Jeśli remont, to duży, najlepiej obejmujący od razu kilka pomieszczeń – jak pokazuje badanie serwisu Oferteo.pl, właśnie z takiego założenia wychodzą Polacy. Najczęściej remontujemy pokój dzienny (27%).
 • Praktyczne triki do pracy z wiertarką

  Każdy, kto choć raz pracował z wiertarką, wie, że to niebywale pomocne urządzenie, które czasem sprawia jednak wiele kłopotu. Przygotowaliśmy dla was zestaw paru trików, które pomogą wam ulepszyć pracę z wiertarką - to naprawdę proste!
 • Budujesz lub remontujesz dom? Uważaj, kiedy zaczną się prawdziwe schody

  Każdy, kto buduje lub gruntownie remontuje swój dom, staje w końcu przed wyborem schodów. Po ich stopniach będziesz wchodzić i schodzić prawdopodobnie kilka, kilkanaście razy dziennie, dlatego decyzja musi być dobrze przemyślana.
 • Lato sprzyja remontom. Ekipy remontowe pilnie poszukiwane

  W okresie letnim w wielu spośród blisko 14 mln mieszkań w Polsce trwają remonty. Polacy zwykle przeprowadzają je całościowo, w wielu pomieszczeniach jednocześnie i możliwie w jak najkrótszym czasie. Koszt remontu przeciętnego mieszkania to w zależności od użytych materiałów i wysokości stawki za robociznę od 28 tys. do 48 tys. złotych.