Fakty - relacja

Artykuły - Relacja (18)

 • Wstrząsająca relacja ojca stewardesy z Tu-154M

  Wstrząsająca relacja ojca stewardesy z Tu-154M

  Ciała Justyny nie umyto po katastrofie. Było pokryte jakimś błotem - powiedział w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" Zdzisław Moniuszko, ojciec Justyny Moniuszko, stewardesy, która 10 kwietnia 2010 r. zginęła w katastrofie pod Smoleńskiem.
 • Podziemia niepamięci

  Podziemia niepamięci

  Pan Gabriel Kubicki ze Świnoujścia był od 1943 roku robotnikiem przymusowym. Pracował jako cieśla przy wielkich inwestycjach budowlanych o charakterze militarnym wznoszonych przez Organizację Todt w Vaihingen pod Stuttgartem oraz w Berlinie. Najbardziej jednak tajemniczym miejscem, w jakim przebywał, był odludny zakątek prowincji Schlesien, gdzie stawiał szalunki na betonowanych powierzchniach tajemniczego obiektu podziemnego...
 • "Tu już trwa zamach stanu". Relacja z 10 kwietnia

  O braku funkcjonariuszy BOR na lotnisku w Smoleńsku 10 kwietnia i pośpiechu, by obowiązki prezydenta przejął Bronisław Komorowski - mówił dziś były wiceszef Kancelarii Prezydenta Jacek Sasin na spotkaniu z parlamentarnym zespołem ds. katastrofy smoleńskiej.
 • Wstrząsająca relacja strażaka z katastrofy Tu-154M

  Wstrząsająca relacja strażaka z katastrofy Tu-154M

  Kapitan Aleksandr Muramszczikow, dowódca zastępu straży pożarnej ze Smoleńska, który 10 kwietnia jako pierwszy dotarł na miejsce katastrofy polskiego Tu-154M, oświadczył, że od razu było jasne, że nikt nie przeżył.
 • Relacja z czatu z Januszem Korwin-Mikkem

  Relacja z czatu z Januszem Korwin-Mikkem

  Dzisiejszym gościem czatu portalu INTERIA.PL był Janusz Korwin-Mikke. Był to pierwszy czat z kandydatem w czerwcowych wyborach prezydenckich.
 • Relacja z Krakowa na Trafalgar Square

  Relacja z Krakowa na Trafalgar Square

  Około 7 tys. Polaków obejrzało na telebimie ustawionym na Trafalgar Square transmisję z uroczystości pogrzebowych prezydenckiej pary w Krakowie.
 • Pakistański talib: Bin Ladena widziano w Afganistanie

  Talib zatrzymany w Pakistanie twierdzi, że przywódca Al-Kaidy Osama bin Laden mógł na początku tego roku znajdować się w prowincji Ghazni, na wschodzie Afganistanu - podała BBC. Eksperci uważają, że jego relacja brzmi prawdopodobnie i powinna zostać sprawdzona.
 • Relacja: Tak w Pakistanie płonęli chrześcijanie

  Relacja: Tak w Pakistanie płonęli chrześcijanie

  W sobotę doszło do pogromu w Pendżabie w Pakistanie. Muzułmanie palili domy i strzelali do chrześcijan. Zginęło osiem osób. Oto relacja franciszkanina Husseina Younisa.
 • Prokuratura: Mamy sporo dowodów w sprawie Wojciecha S.

  Prokuratura: Mamy sporo dowodów w sprawie Wojciecha S.

  Relacja byłego oficera WSI to nie jedyny materiał dowodowy zebrany przez prokuraturę w sprawie Wojciecha S. - ustalił reporter RMF FM. Dziennikarz, który wczoraj próbował popełnić samobójstwo, napisał wcześniej w liście otwartym, że prokuratura opiera zarzut korupcyjny wyłącznie na zeznaniach byłego oficera WSI Leszka Tobiasza.
 • Wszystko o mojej matce

  Wszystko o mojej matce

  Idealizujemy matki. Ale skoro ludzie są różni, bywają różne matki, a relacje między nimi a dziećmi, często bardzo złożone i niełatwe. Warunkują, jak dzieci będą patrzyły na świat i na siebie. Miłość macierzyńska to temat tabu. Można o niej pisać wiersze, ale nie wolno jej strącić z piedestału.