Motoryzacja - reklama

Artykuły - Reklama (16)

 • Reklama fotoradarów kosztowała ponad 3,5 mln zł!

  Reklama fotoradarów kosztowała ponad 3,5 mln zł!

  Działania informacyjne i promujące budowę systemów nadzorujących kierowców w Polsce kosztowały ponad 3,5 miliona złotych. Za samą stronę CANARD twórcy witryny zainkasowali blisko 100 tysięcy złotych. Miesięczne doradztwo firmy PR kosztowało natomiast 24 tysiące złotych.
 • By sprzedać 1 auto wydają 40 tys. zł na reklamę!

  By sprzedać 1 auto wydają 40 tys. zł na reklamę!

  Aż 934 mln zł wydali w pierwszej połowie roku importerzy na reklamę swoich samochodów w Polsce. Koszty, w przeliczeniu na jedno zarejestrowane auto, nierzadko przekraczają kilkanaście tys. zł!
 • Opel Astra w dowcipnych i zaskakujących reklamach

  Opel Astra w dowcipnych i zaskakujących reklamach

  Ruszyła kampania reklamowa nowego Opla Astry, a wraz z nią pojawiły się dość nietypowe reklamy, nakręcone z dużym przymrużeniem oka.
 • Lexus i will.i.am tworzą niezwykłe widowisko

  Lexus i will.i.am tworzą niezwykłe widowisko

  ​Lexus Europe zaprezentował film, który jest niespotykanym połączeniem muzyki (remiksu utworu #thatPOWER, nagranego przez will.i.am'a) ze sztuką i technologią.
 • Najbardziej przerażająca reklama opon...

  Twórcy reklam słyną z oryginalnych pomysłów na przyciągnięcie uwagi widza. Żeby taki efekt osiągnąć, japońska firma produkująca opony stworzyła jeden z najbardziej przerażających spotów telewizyjnych w historii.
 • Kubica a reklama

  Kubica a reklama

  Robert Kubica za udział w reklamie może zażądać miliona zł, Marcin Gortat - 800 tys., Adam Małysz - 400 tys.
 • Szokująca reklama oleju

  Szokująca reklama oleju

  Usłyszałem dzisiaj w radiu reklamę oleju silnikowego i bardzo zszokowały mnie informacje, które się w niej znalazły(kliknij TUTAJ).
 • Ponętne kobiety i reklama

  Ponętne kobiety i reklama

  Reklamy z udziałem nadzwyczaj pięknych, ponętnych kobiet wcale nie zachęcają do zakupu oferowanych produktów, przeciwnie - odwracają uwagę konsumentów - ustalili włoscy neurolodzy.
 • Oślepiająca reklama-gigant

  Oślepiająca reklama-gigant

  Największy video-billboard w Polsce okazuje się sporym zagrożeniem dla kierowców.
 • Przeprosił, ale pokaże

  Przeprosił, ale pokaże

  Koncern Fiat, który oficjalnie przeprosił Chiny za telewizyjną reklamę najnowszego modelu lancii delty z udziałem amerykańskiego aktora Richarda Gere'a i motywami związanymi z Tybetem, oznajmił, że reklamy tej nie wycofa. Spot reklamowy pokazuje Gere'a, który - pokonawszy samochodem trasę z Hollywood do Tybetu - odciska w śniegu swe dłonie obok dłoni małe