recital

Artykuły - Recital (6)

 • Opole: Co ty na to?

  Opole: Co ty na to?

  Koncert z okazji 40-lecia "Lata z Radiem" oraz specjalny recital z piosenkami Ewy Demarczyk - tak wyglądał drugi dzień festiwalu w Opolu.
 • Stanisława Celińska o życiu...

  Stanisława Celińska o życiu...

  Poetycko-filozoficzne rozważania na temat życia, przemijania, radości, bólu, tęsknoty i nadziei wypełnią recital Stanisławy Celińskiej w poniedziałek, 9 sierpnia, w warszawskim parku im. Marszałka Rydza - Śmigłego.
 • Recital muzy Stonesów

  Recital muzy Stonesów

  Koncertem angielskiej piosenkarki i aktorki Marianne Faithfull w czwartek, 19 lipca, rozpoczął się we Wrocławiu 7. Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty.
 • Kto wygrał Premiery?

  Kto wygrał Premiery?

  Późno w nocy z piątku na sobotę (15/16 czerwca), zakończył się koncert Premier 44. Konkursu Piosenki Polskiej Opole 2007. Zwycięzcą została Patrycja Markowska. W międzyczasie telewidzowie i widzowie zobaczyli występ Dody, recital Lady Pank i konkurs Debiuty.
 • Kazik śpiewa Waitsa

  Kazik śpiewa Waitsa

  Kazik Staszewski nie lubi się nudzić, a fani wokalisty raz za razem zaskakiwani są udziałem lidera Kultu w nowych projektach. Kolejne przedsięwzięcie muzyka jest już w drodze. Tym razem chodzi o recital piosenek Toma Waitsa. W przygotowaniu znajduje się ok. 16 piosenek. Materiał zostanie zaprezentowany w marcu 2003 r., podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
 • Enrique Iglesias w Polsce

  Enrique Iglesias w Polsce

  W najbliższą niedzielę, 2 grudnia po raz kolejny do Polski zawita Enrique Iglesias. Tym razem latynoski piosenkarz przyjeżdża w celu nagrania dwóch audycji telewizyjnych. Pierwszą będzie "Tour De Maryla", gdzie Enrique wystąpi jako gwiazda programu, drugą zaś będzie jego recital.

Filmy - Recital (2)

 • Katarzyna Zielińska nagrywa płytę. Pracuje też nad recitalem żydowskim

  Katarzyna Zielińska, znana m.in. z serialu „Barwy Szczęścia”, zamierza stworzyć album studyjny z piosenkami ze spektakli muzycznych wystawianych w Teatrze Roma. Oprócz tego aktorka pracuje nad recitalem żydowskim. – Pracujemy nad wydaniem płyty z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico” oraz „Berlin, czwarta rano”. Utwory nigdzie nie były rejestrowane, a widzowie cały czas się o nie dopytują. Warto więc je utrwalić, zwłaszcza że było to od dawna moje marzenie - wyjaśnia aktorka. Płyta z piosenkami ze spektakli nie jest ostatnim muzycznym przedsięwzięciem aktorki. Zielińska zamierza stworzyć recital żydowski wraz z Łukaszem Zagrobelnym. Gwiazda już od szkoły średniej obcuje z językiem jidysz i wychowała się na recitalach Sławy Przybylskiej oraz Leona Kozłowskiego. – Pracuję także nad jeszcze jednym projektem muzycznym. To również spełnienie moich marzeń, a chodzi o projekt recitalu żydowskiego, który będzie powstawał we współpracy z Łukaszem Zagrobelnym. Nie będą to typowe pieśni żydowskie. W recitalu znajdą się utwory między innymi Leonarda Cohena i Gershwina - ujawnia artystka.
 • Anna Dereszowska zaprezentuje „Instrukcję obsługi kobiety”

  W Teatrze Syrena prezentowany będzie recital Anny Dereszowskiej „Instrukcja obsługi kobiety”. Aktorka wykona najpiękniejsze utwory o miłości i porozmawia z publicznością o relacjach damsko-męskich.