recenzje

Artykuły - Recenzje (52)

 • Najlepsze płyty 2019 roku według redakcji Interii

  Najlepsze płyty 2019 roku według redakcji Interii

  Jakie płyty z minionego roku oceniliśmy najwyżej? Oto nasze zestawienie!
 • Recenzja Lisa Hannigan "At Swim": To nie bajka

  Recenzja Lisa Hannigan "At Swim": To nie bajka

  Zdaje się, że Lisa Hannigan musiała przebyć długą drogę, by dotrzeć do miejsca, którego szukała. Odkrywanie sposobu na pisanie piosenek, przeprowadzka z rodzinnego Dublina do Londynu, wsparcie na producenckim ramieniu Aarona Dessnera z zespołu The National. Efektem jest jej trzeci, najbardziej spójny w dotychczasowej dyskografii, najbardziej charakterystyczny, emocjonalny i wymowny album "At Swim".
 • Recenzja Kovalczyk "Aux": Auć

  Recenzja Kovalczyk "Aux": Auć

  Tak bezkompromisowej muzyki już dawno nie słuchałam. "Aux" słucha się z zafascynowaniem - od wściekłości, przez irytację, rozżalenie, po rozbawienie i wzruszenie. Michał Zabłocki w tekstach dla Kovalczyka i Kuncewicza poruszył chyba wszystkie najbardziej gorące tematy ostatnich miesięcy. A Kovalczyk i Kuncewicz dodali do nich idealny muzyczny komentarz, korzystając z pełnego spektrum dźwięków właściwych dla ambitnego popu.
 • Najgorsze płyty 2015 - Polska

  Najgorsze płyty 2015 - Polska

  Kończymy płytowe podsumowania roku uszami naszych recenzentów. Tym razem przestrzegamy przed albumami wydanymi przez polskich wykonawców. Uwaga, sporo znanych nazwisk!
 • Najgorsze płyty 2015 - świat

  Najgorsze płyty 2015 - świat

  Były prezenty od naszych recenzentów za najlepsze płyty 2015, czas na rózgi. Sprawdźcie najsłabiej ocenione albumy mijającego roku ze świata.
 • Najlepsze płyty 2015 - Polska

  Najlepsze płyty 2015 - Polska

  Tradycyjnie mocny hip hop i głośni debiutanci - polska muzyka nie powinna mieć kompleksów. Sprawdźcie najlepiej ocenione przez recenzentów Interii polskie płyty 2015 roku!
 • Najlepsze płyty 2015 roku - świat

  Najlepsze płyty 2015 roku - świat

  Podsumowania płytowe w tym roku postanowiliśmy podzielić na Polskę i świat. Zaczynamy od najwyżej ocenionych zagranicznych albumów przez recenzentów Interii.
 • Recenzja Legendarny Afrojax "Przecież ostrzegałem": Pozory mylą

  Recenzja Legendarny Afrojax "Przecież ostrzegałem": Pozory mylą

  Afrojax robi wszystko, by odstraszyć od siebie odbiorcę: mamy prowokacyjną okładkę, wulgarne, świadomie przekraczające granice dobrego smaku teksty i obskurne do bólu brzmienie. I wiecie co? To wciąż jedna z najinteligentniejszych polskich płyt ostatnich lat.
 • Recenzja Oly. "Home": Smutny głos, piękny debiut

  Recenzja Oly. "Home": Smutny głos, piękny debiut

  Ile razy włączyła się wam lampka ostrzegawcza, gdy czytaliście w informacji prasowej na temat artysty, że ten obdarzony jest niezwykłą wrażliwością i talentem kompozytorskim? Na szczęście Oly. udowadnia, że nie musi to być czcze gadanie.
 • Recenzja Kasia Cerekwicka "Między słowami": Ryzykowna bylejakość

  Recenzja Kasia Cerekwicka "Między słowami": Ryzykowna bylejakość

  "Mówili nam, mówili nam / poddać się czas, już poddać się czas". Jeśli Cerekwicka nie znajdzie lepszego repertuaru, to może powinna jednak pójść za tą radą?

Filmy - Recenzje (2)

 • Uniwersalny kompakt na każde wyzwanie - Ford Focus

  Kiedy wybieramy nowy samochód, zwykle chcemy, by spełniał jak najwięcej z naszych kryteriów - nie ma może samochodu idealnego, dlatego wielu z nas decyduje się na rozsądny kompromis pomiędzy ceną a funkcjonalnościami. Okazuje się jednak, że dziś trafić na nowy samochód, który dostępny będzie w przeróżnych opcjach, zaspokajających zdecydowaną większość potrzeb klientów, jest bardzo proste. Taki jest choćby nowy Ford Focus - poznajcie jego nową odsłonę!
 • Dawid Podsiadło o entuzjastycznych recenzjach

  Jak ktoś uważa, że powinienem być chwalony, nie mam prawa mu zabraniać – śmieje się Dawid Podsiadło, autor pięknej płyty „Comfort And Happiness”.