rapowanie

Artykuły - Rapowanie (20)

 • Pilot widział z UFO? Powstał tajemniczy raport

  Pilot widział z UFO? Powstał tajemniczy raport

  Angielski pilot pasażerskiego Airbusa twierdzi, że widział UFO. O tym niezwykłym spotkaniu donosi brytyjska prasa. Powołuje się na raport, w którym pilot precyzyjnie opisał zdarzenia. Do spotkania miało dojść w lipcu.
 • Rapowanie na migi? Zobacz!

  Rapowanie na migi? Zobacz!

  Amerykanka Holly Maniatty jest jedną z nielicznych tłumaczek języka migowego, która specjalizuje się w obsłudze koncertów. Występowała już razem z Marylinem Mansonem, Brucem Springsteenem czy hiphopowym zespołem Wu-Tang Clan.
 • Polscy hiphopowcy rapują o Westerplatte

  Polscy hiphopowcy rapują o Westerplatte

  "Tajemnica Westerplatte" to film, który pokazuje bohaterów w sposób przełomowy - jako ludzi z krwi i kości. Dzięki tej ogromnej wiarygodności pewne jest, że porwie także młode pokolenie. W prace nad teledyskiem do filmu zaangażowali się raperzy Pono i Kazan.
 • Rapujący kot? Posłuchaj!

  Rapujący kot? Posłuchaj!

  Hiphopowiec Lil B nagrał utwór, w którym "gościnnie wystąpiła" adoptowana kotka rapera o imieniu Keke.
 • Mezo rapuje o Jerzym Janowiczu

  Mezo rapuje o Jerzym Janowiczu

  Utwór na cześć naszego tenisowego objawienia, Jerzego Janowicza, postanowił nagrać poznański raper Mezo. Suchej nitki na tym dziele nie zostawili internauci.
 • Tak rapuje Justin Bieber

  Tak rapuje Justin Bieber

  Kobiety ich uwielbiają? Tak twierdzą Chris Brown i Justin Bieber w piosence "Ladies Love Me". 17-letni kanadyjski gwiazdor tym razem nie śpiewa, a rapuje!
 • Rapująca Babcia Michalina. Posłuchaj!

  Rapująca Babcia Michalina. Posłuchaj!

  Tego jeszcze nie było! Hiphopowy utwór o Wojsławicach na Lubelszczyźnie nagrała Babcia Michalina, ludowa śpiewaczka z tej miejscowości. Promującego gminę utworu możecie posłuchać poniżej.
 • Raper po odwyku uczył się rapować

  Raper po odwyku uczył się rapować

  Eminem, który podjął terapię po przedawkowaniu narkotyków w grudniu 2007 roku, po zakończeniu odwyku czuje się "jak nowonarodzony".
 • Brytyjski Eminem rapuje, śpiewa, oburza

  Brytyjski Eminem rapuje, śpiewa, oburza

  Na 1. miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się płyt znalazł się raper Plan B z albumem "The Defamation of Strickland Banks".
 • Wojewódzki rapuje o Kaczyńskim!

  Wojewódzki rapuje o Kaczyńskim!

  Michał Figurski i Kuba Wojewódzki śpiewają piosenkę o Jarosławie Kaczyńskim, "Rzeczpospolita" krytykuje, a Coca-cola wystraszyła się medialnej nagonki - tak w skrócie można opisać zamieszanie, jakie ostatnio powstało.