raport drogowy

Artykuły - Raport drogowy (22)

 • Groźny wypadek w Rudnie na drodze krajowej nr 50

  Groźny wypadek w Rudnie na drodze krajowej nr 50

  Policja przywróciła już normalny ruch na drodze krajowej numer 50 pomiędzy Mińskiem Mazowieckim a Kołbielą. Rano w miejscowości Rudno zderzyły się tam osobowy seat i wywrotka.
 • Wypadek w Gdyni. Naczepa ciężarówki przewróciła się na auto

  Wypadek w Gdyni. Naczepa ciężarówki przewróciła się na auto

  Po wypadku, do którego doszło w czwartek po południu, zablokowana jest trójmiejska obwodnica w kierunku Gdyni. Na wysokości gdyńskiego osiedla Chwarzno naczepa ciężarówki przewróciła się na osobowe auto. Dwie osoby zostały ranne.
 • Śmiertelne potrącenie w Głogowie Małopolskim

  Śmiertelne potrącenie w Głogowie Małopolskim

  W poniedziałek w Głogowie Małopolskim doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny i apelują do świadków wypadku o kontakt z najbliższą komendą.
 • Ślisko na drogach wschodniego Mazowsza

  Ślisko na drogach wschodniego Mazowsza

  Minimalnie ujemna temperatura, mgły i mżawka osadzająca szadź sprawiają, że ciężko jeździ się po drogach wschodniego Mazowsza. Nawierzchnie dróg, mimo że czarne, są bardzo śliskie. Najgorzej jest w okolicach zbiorników wodnych, w lasach, a także na mostach, wiaduktach i wzniesieniach.
 • Śmiertelny wypadek w Klimkówce

  Śmiertelny wypadek w Klimkówce

  W Klimkówce na Podkarpaciu doszło do tragicznego wypadku. Jak informuje policja, rowerzysta wymusił pierwszeństwo na nadjeżdżającym samochodzie. Zginął na miejscu.
 • Pijany kierowca spowodował wypadek w Kołaczycach

  Pijany kierowca spowodował wypadek w Kołaczycach

  W Kołaczycach na Podkarpaciu pijany 49-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli, po czym spowodował groźny wypadek. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.
 • Wypadek gimbusa w Dybowie. Uderzył w drzewo

  Wypadek gimbusa w Dybowie. Uderzył w drzewo

  Gimbus przewożący 20 dzieci uderzył w drzewo w Dybowie niedaleko Pasymia w woj. warmińsko-mazurskim. 13 dzieci zostało lekko rannych.
 • Zderzenie samochodów w Małopolsce

  Zderzenie samochodów w Małopolsce

  Dwa samochody zderzyły się w piątek rano na drodze krajowej numer 44 w Małopolsce. Do wypadku doszło na odcinku trasy Kraków-Oświęcim, w miejscowości Borek Szlachecki. Zdjęcia radio RMF dostało na Gorącą Linię.
 • Wypadek w Cigacicach. Nie żyje kierowca

  Wypadek w Cigacicach. Nie żyje kierowca

  Policja przywróciła ruch na drodze S3 w pobliżu mostu przez Odrę w Cigacicach (Lubuskie), gdzie doszło do zderzenia ciężarówki-cysterny z osobowym nissanem. Kierowca nissana zginął na miejscu.
 • Wypadek na przejściu dla pieszych w Miechowie

  Wypadek na przejściu dla pieszych w Miechowie

  Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w Miechowie, na drodze krajowej nr 7, gdy w 47-letniego mężczyznę uderzył na przejściu dla pieszych nadjeżdżający samochód - poinformowała w rozmowie z INTERIA.PL Katarzyna Padło z małopolskiej policji.