ranni

Synonimy:
ranna, ranna kobieta ranne dzieci ranny ranny policjant
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ranni (813)

Filmy - Ranni (3)

  • Francja: Atak w supermarkecie. "Akt terroru"

    Uzbrojony napastnik ostrzelał policjantów, a następnie wziął zakładników w supermarkecie w Trèbes, gdzie również padły strzały. "To był akt terroru" - oświadczył francuski premier Edouard Philippe. Jak wynika z najnowszych doniesień, nie żyją prawdopodobnie dwie osoby, a około 12 zostało rannych. Napastnik domaga się uwolnienia sprawcy zamachu z Paryża.
  • Zamach w Tunisie. Ranni przewożeni do szpitala

    18 marca w Tunisie napastnicy ubrani w mundury wojskowe otworzyli ogień do zagranicznych turystów wychodzących z autokaru, a następnie zapędzili ich do pobliskiego Muzeum Bardo. W ataku zginęły 23 osoby, w tym 20 cudzoziemców. Aktualny bilans ofiar tuniskiego zamachu wśród polskich obywateli przedstawia się następująco: 2 osoby zabite, 10 rannych i jedna osoba zaginiona. Był to najpoważniejszy atak wymierzony w turystów w Tunezji od 13 lat.
  • Wypadek szkolnego autobusu. Są ranni

    Jedenastu uczniów gimnazjum i ich kierowca zostało rannych w wypadku autobusu szkolnego w Południowej Kalifornii. Lokalne media pokazały zdjęcia kierowcy, który został uwięziony w autobusie i akcję jego uwalnianiu przez strażaków. Mężczyzna został zabrany do szpitala karetką pogotowia. Kierowca i dwójka dzieci są w stanie krytycznym. Pozostałych dziewięciu uczniów odniosło niewielkie obrażenia. Autobus wiózł uczniów do domu. Wracali ze szkolnej wycieczki w Anaheim. Nagle autobus zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Żadne inne pojazdy nie brały udziału w wypadku. Autobus był wyposażony w pasy bezpieczeństwa, ale nie wiadomo, jak wielu uczniów miało je zapięte.