ranni

Synonimy:
ranna, ranna kobieta ranne dzieci ranny ranny policjant
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ranni (813)

Filmy - Ranni (6)

 • Pies wskazał drogę do rannego właściciela

  Wierny pies wskazał drogę do swojego rannego właściciela. Do zdarzenia doszło na mało uczęszczanej drodze w mieście Mariposa w Kalifornii. Kierowca przejeżdżającego tamtędy samochodu pomocy drogowej zatrzymał się, gdy na środku drogi zobaczył samotnego wycieńczonego psa. Próbował napoić i nakarmić zwierzę, jednak pies nie zdecydował się podejść bliżej. Uparcie siedział w tym samym miejscu na środku drogi. Po chwili kierowca usłyszał krzyk. W ten sposób odnalazł rannego mężczyznę, obok którego czuwał drugi pies. 60-latek przewrócił się podczas spaceru ze swoimi pupilami i nie miał siły wstać. Prawdopodobnie złamał kość biodrową. Kierowca udzielił mężczyźnie pomocy i wezwał karetkę. (STORYFUL/x-news)
 • Wielbłąd w szale uciekł z wybiegu w cyrku

  Co najmniej siedem osób zostało stratowanych przez wielbłąda w cyrku w Pittsburghu. Zwierzę zaczęło uciekać z wybiegu wewnątrz namiotu. Na wielbłądzie siedziała kobieta. Na ratunek jej rzucili się opiekunowie zwierzęcia. Wśród poszkodowanych jest szóstka dzieci oraz osoba dorosła. Jedno dziecko ma złamaną rękę, reszta osób odniosła lekkie obrażenia. (STORYFUL/x-news)
 • Francja: Atak w supermarkecie. "Akt terroru"

  Uzbrojony napastnik ostrzelał policjantów, a następnie wziął zakładników w supermarkecie w Trèbes, gdzie również padły strzały. "To był akt terroru" - oświadczył francuski premier Edouard Philippe. Jak wynika z najnowszych doniesień, nie żyją prawdopodobnie dwie osoby, a około 12 zostało rannych. Napastnik domaga się uwolnienia sprawcy zamachu z Paryża.
 • Zamach w Tunisie. Ranni przewożeni do szpitala

  18 marca w Tunisie napastnicy ubrani w mundury wojskowe otworzyli ogień do zagranicznych turystów wychodzących z autokaru, a następnie zapędzili ich do pobliskiego Muzeum Bardo. W ataku zginęły 23 osoby, w tym 20 cudzoziemców. Aktualny bilans ofiar tuniskiego zamachu wśród polskich obywateli przedstawia się następująco: 2 osoby zabite, 10 rannych i jedna osoba zaginiona. Był to najpoważniejszy atak wymierzony w turystów w Tunezji od 13 lat.