InteriaTV - ranking

Filmy - Ranking (12)

 • W zaciąganiu kredytów jesteśmy na czele Europy. Czy już każdy z nas jest zadłużony?

  52% Polaków zaciągnęło kredyt na zakup dóbr konsumpcyjnych, a 35% – finansuje w ten sposób wakacyjne wyjazdy. I chociaż nasza sytuacja finansowa z roku na rok się poprawia, nadal nie potrafimy dobrze zarządzać swoim budżetem. Co jeszcze wynika z „Europejskiego Raportu Płatności Konsumenckich 2016”? - 80% naszych rodaków twierdzi, że regularnie opłaca czynsz, gaz, prąd i spłaca raty kredytów. 90% z nas uważa, że jest to bardzo ważne. Najgorzej jest z mandatami. W terminie płaci je 66% Polaków – mówi Katarzyna Gosiewska z firmy Intrum Justitia. Chociaż swoją kondycję finansową oceniamy na ogół raczej pozytywnie, ponad 1/3 ankietowanych Polaków przynajmniej raz w życiu miała trudności z uregulowaniem swoich zobowiązań na czas. Sytuacja ta jest szczególnie groźna w przypadku przedsiębiorców. Niepłacenie faktur może bowiem prowadzić do trwałej utraty płynności finansowej firmy, problemów inwestycyjnych, opóźnień w wypłatach dla pracowników i zwolnień. Aby uniknąć kłopotów z płatnościami, trzeba nauczyć się umiejętnie zarządzać swoim budżetem. - Przede wszystkim liczy się planowanie. Zbierzmy wszystkie faktury, które mamy do opłacenia w danym miesiącu. Zobaczmy, jaką kwotę będziemy musieli na nie przeznaczyć. Zapłaćmy je od razu, nie czekajmy na terminy płatności. Wtedy będziemy wiedzieć, jaką sumą pieniędzy dysponujemy do końca miesiąca, na co możemy sobie pozwolić i jaką kwotę możemy odłożyć – radzi ekspertka.
 • 10 najbardziej irytujących serialowych postaci

  Jakie serialowe postacie najbardziej Was irytują? Przygotowaliśmy własną listę.
 • Ola Szwed o swojej pupie i nie tylko

  Media chętnie rozpisują się o egzotycznej urodzie Aleksandry Szwed. Aktorka często znajduje się w czołówce rankingów urody. Zdaniem polskich internautów może pochwalić się jednym z najseksowniejszych biustów oraz najzgrabniejszą parą nóg. Gwiazda wygrała także ranking na najpiękniejszą pupę polskiego show-biznesu. Jednak aktorka podchodzi do takich wyróżnień z dystansem. – Nie do końca jestem przekonana do takich rankingów. One są troszeczkę bez sensu. Jak wiadomo, show-biznes to jest bardzo ograniczona liczba ludzi i ograniczony wybór. Podejrzewam, że wiele kobiet w kraju ma te części ciała ładniejsze ode mnie - mówi.
 • Warszawa słabo oceniana przez zagranicznych inwestorów

  Zagraniczni inwestorzy słabo oceniają Warszawę przede wszystkim ze względu na niedoskonałą infrastrukturę i brak odpowiednio wykształconych kadr. Stolica Polski nie znalazła się w grupie dwudziestu pięciu najatrakcyjniejszych dla inwestorów europejskich miast według rankingu „Financial Times”, a nawet w dziesiątce regionalnej. Wyżej są inne polskie miasta, m.in. Wrocław, Katowice i Poznań, ale ze wszystkimi wygrywa np. Budapeszt. – Pozycja Warszawy zarówno w rankingu ogólnym, jak i w poszczególnych elementach, nie jest powodem do dumy dla władz Warszawy. Kryteria są tak skonstruowane, że duże znaczenie ma między innymi PKB na głowę mieszkańca. Wiadomo, że nie możemy się równać z dużo bogatszymi od nas krajami Europy Zachodniej. Natomiast smutne jest to, że Warszawa przegrywa rywalizację wewnętrzną, nie tylko z innymi miastami Polski, lecz także ze stolicami krajów Europy Środkowej – analizuje Maciej Rapkiewicz, członek zarządu Instytutu Sobieskiego.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Bo cwana

  Polska w najnowszym rankingu wolności gospodarczej spadła na 59. miejsce. Wyprzedziła nas nawet Botswana. Dlaczego? O tym w Felietonie Tomasza Olbratowskiego!
 • Wyją, trzeszczą i chodzą po ścianach

  Duchy dzielimy na: demolujące dom poltergeisty, rozkładające się truposze, topielice, romantyczne zjawy, dziewczynki z czarnymi włosami , trzeszczące makabrycznie przy każdym ruchu pokraki oraz wiedźmę z Blair, której nikt nie widział. Zobaczcie ranking dziesięciu najlepszych duchów.
 • Każda kobieta chciałaby tak chociaż raz…

  Bliskość zakochanych, gorące rytmy lub nostalgiczne walce – kino kocha tańczące pary. Oto 10 najpiękniejszych scen tańca w filmach.
 • Ponad wszystko pragną ludzkiego mięsa!

  Zobacz ranking najbardziej przerażających zwierząt w filmach grozy.
 • Zaostrzą nie tylko apetyt!

  Bohaterowie filmowi jedli już prawie wszystko, w różnych celach i konfiguracjach. Jedzenie na ekranie wygląda równie zachęcająco, co piękne kobiece ciało albo bajeczne krajobrazy. Zobaczcie 10 najsmaczniejszych scen filmowych w Krzywym Kinie 10.
 • 10 kobiecych furii

  W kolejnej odsłonie subiektywnego rankingu "Krzywe Kino 10" przedstawiamy wam 10 najbardziej śmiercionośnych filmowych bohaterek. Ich umysły i ciała stały się siedliskiem demonów, narzędziem zemsty albo kłębowiskiem psychopatycznego pożądania...