ranking lokat terminowych

Artykuły - Ranking lokat terminowych (12)

 • Ranking lokat terminowych - kwiecień 2015

  Ranking lokat terminowych - kwiecień 2015

  Lokata terminowa jest jednym z produktów bankowych, dzięki któremu możemy zarobić dodatkowe środki. Wpłacając na nią 5000 zł, możemy zyskać nawet 118 zł. Eksperci TotalMoney.pl przeanalizowali lokaty terminowe dostępne w bankach. Sprawdźmy, gdzie warto ulokować swoje oszczędności?
 • Ranking lokat terminowych - luty 2015 r.

  Ranking lokat terminowych - luty 2015 r.

  Banki oferują bardzo elastyczne okresy lokaty i mogą one wynosić od jednego dnia do kilku lat. Na jaką lokatę się zdecydować? Jakie oprocentowanie wybrać? Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziemy w aktualnym, lutowym rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.
 • Ranking lokat terminowych - grudzień 2014

  Ranking lokat terminowych - grudzień 2014

  Eksperci porównywarki TotalMoney.pl sprawdzili, którą lokatę warto obecnie założyć. Jeśli nadal nie wiemy, czy wybrać tę standardową, czy dla nowych środków - zapoznajmy się z najnowszym rankingiem lokat terminowych.
 • Ranking lokat terminowych - listopad 2014

  Ranking lokat terminowych - listopad 2014

  Ciekawą i nową ofertą są jednomiesięczne lokaty z oprocentowaniem wynoszącym nawet 4,3% w skali roku. Z jakich propozycji warto skorzystać w listopadzie? Zapraszamy do lektury najnowszego rankingu lokat terminowych TotalMoney.pl.
 • Ranking lokat terminowych - lipiec 2014

  Ranking lokat terminowych - lipiec 2014

  W lipcowym zestawieniu lokat terminowych przetasowania przyniosła promocyjna oferta w banku Credit Agricole, a także wyższe oprocentowanie na średnio- i długookresowych lokatach (3-, 6- i 12-miesięcznych) lokat Meritum Banku. A która lokata przyniesie nam najwyższy zysk na wakacje? Sprawdźmy
 • Ranking lokat terminowych dla zamożnych klientów

  Ranking lokat terminowych dla zamożnych klientów

  Jakiego zysku możemy spodziewać się zakładając trzymiesięczną lokatę na 100 000 zł? Który bank zaoferuje najlepsze warunki jej prowadzenia? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w rankingu lokat terminowych dla zamożnych klientów, do zapoznania z którym zapraszamy.
 • Ranking lokat terminowych - czerwiec 2014

  Ranking lokat terminowych - czerwiec 2014

  Nowe, wyższe oprocentowanie Lokaty HAPPY, Lokata Extra Meritum Banku z nowym oprocentowaniem i nowymi okresami umownymi - to tylko niektóre nowości, jakie przynosi czerwcowy ranking lokat terminowych TotalMoney.pl, do zapoznania się z którym zapraszamy.
 • Ranking lokat terminowych - lipiec 2013

  Ranking lokat terminowych - lipiec 2013

  Lipcowa obniżka stóp procentowych banku centralnego spowodowała, że wśród lokat terminowych coraz trudniej znaleźć jest tę, która jest korzystnie oprocentowana. Czy zatem w bankach można znaleźć produkt, który zapewni nam godziwe zyski? TotalMoney.pl sprawdził to.
 • Ranking lokat terminowych - kwiecień 2013

  Ranking lokat terminowych - kwiecień 2013

  W którym banku najlepiej założyć lokatę terminową w kwietniu 2013 roku? Która z nich przyniesie nam największe zyski? TotalMoney.pl sprawdził to i przygotował zestawienie najlepszych depozytów terminowych, które możemy założyć na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.
 • Ranking lokat terminowych - marzec 2013

  Ranking lokat terminowych - marzec 2013

  Coraz trudniej jest znaleźć lokatę terminową, która da nam dobry zysk. Nie znaczy to, że takich ofert "ze świecą" na rynku bankowym szukać. Nadal można założyć lokatę, której oprocentowanie przekracza 4 proc. w skali roku.