ranking kredytów samochodowych

Artykuły - Ranking kredytów samochodowych (20)

 • Ranking kredytów samochodowych - styczeń 2015

  Ranking kredytów samochodowych - styczeń 2015

  Na początku roku wszystkie marki samochodowe organizują zwykle wyprzedaże. To doskonała okazja, by kupić nowe wymarzone auto w świetnej cenie. Na upust możemy także liczyć przy zakupie samochodów używanych. Czy oferta kredytów na ten cel jest równie korzystna? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.
 • Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Przedstawiamy wrześniowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl dla aut nowych i używanych. Sprawdźmy, w których bankach liczyć możemy na najniższe oprocentowanie nominalne i prowizję, a także który z kredytodawców zaoferuje najniższy całkowity koszt finansowania.
 • Ranking kredytów samochodowych - sierpień 2014

  Ranking kredytów samochodowych - sierpień 2014

  Z badań MillwardBrown wynika, że kredyt samochodowy to nadal mało popularne narzędzie finansowania zakupu auta wśród Polaków. Choć prawie połowa Polaków posiada kredyt, to na "samochodówkę" decyduje się zaledwie 6 proc. z nas. Sprawdźmy, gdzie finansowanie to będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.
 • Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2014

  Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2014

  Volkswagen Bank pokusił się ostatnio o nakreślenie portretu osób planujących w najbliższym czasie kupno samochodu - wśród cech charakterystycznych znalazły się wysokie wykształcenie, stabilna forma zatrudnienia, jak i otwartość na nowe formy finansowania. Jeśli w najbliższym czasie planujesz dołączyć do grona kredytobiorców, już dziś warto zapoznać się z najnowszym zestawieniem najlepszych ofert kredytowych na rynku.
 • Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2014

  Ranking kredytów samochodowych - czerwiec 2014

  Samochodowa podróż po najciekawszych miejscach Europy jest doskonałą alternatywą do wakacji spędzanych leniwie pod palmą. Ta aktywna forma podróżowania wymaga jednak dobrego auta, dlatego sprawdzamy, gdzie jego finansowanie będzie w tym miesiącu najkorzystniejsze.
 • Ranking kredytów samochodowych - kwiecień 2014

  Ranking kredytów samochodowych - kwiecień 2014

  Przełom kwietnia i maja może być doskonałym momentem na kupno własnych "czterech kółek", ponieważ wszystkie formalności uda się zakończyć jeszcze przed rozpoczęciem sezonu urlopowego. Co w przypadku, gdy zgromadzone oszczędności nie wystarczą na upatrzone auto? Sprawdziliśmy, które banki udzielą najkorzystniejszych obecnie kredytów samochodowych.
 • Ranking kredytów samochodowych - marzec 2014

  Ranking kredytów samochodowych - marzec 2014

  Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt samochodowy? Pomoże w tym marcowy ranking przygotowany przez ekspertów TotalMoney.pl. Zebraliśmy w nim nie tylko aktualne oferty w zakresie finansowania zakupu nowego lub używanego auta, ale także uszeregowaliśmy je zgodnie z wysokością całkowitego kosztu kredytu. Gdzie będzie on najmniejszy?
 • Ranking kredytów samochodowych - luty 2014

  Ranking kredytów samochodowych - luty 2014

  Najkorzystniejsza oferta kredytowania nie zawsze charakteryzuje się najniższym wskaźnikiem oprocentowania nominalnego. Również koszty dodatkowe, jak prowizja czy składka ubezpieczenia, są tu bardzo istotne, ponieważ również one decydują o całkowitym koszcie kredytu. To właśnie według jego wysokości uszeregowaliśmy oferty rankingu kredytów samochodowych. Kto zajął pierwsze miejsce?
 • Ranking kredytów samochodowych - grudzień 2013

  Ranking kredytów samochodowych - grudzień 2013

  Najwięksi producenci samochodów rozpoczęli już wyprzedaż modeli z rocznika 2013. To doskonały moment na zakup auta, ponieważ rabaty, w zależności od typu auta, sięgają kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dodatkowych oszczędności przysporzy wybór najkorzystniejszego na rynku kredytowania - oto przegląd grudniowych ofert banków.
 • Ranking kredytów samochodowych - listopad 2013

  Ranking kredytów samochodowych - listopad 2013

  Istnieje wiele sposobów na porównywanie atrakcyjności ofert kredytowych. Można skupić się na wskaźniku rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania lub wysokości comiesięcznej raty. To właśnie na niej koncentrowaliśmy się dotychczas. Jednak w listopadowym rankingu kredytów samochodowych dokładniej przyjrzymy się całkowitym kosztom kredytowania. W którym z banków będą one najniższe?