randki internetowe

Artykuły - Randki internetowe (4)

 • Ukryte koszty e-randkowania

  Ukryte koszty e-randkowania

  Europejskie Centrum Konsumenckie otrzymało w 2017 roku 209 skarg transgranicznych na portale randkowe (głównie z Niemiec i Luksemburga). To wzrost o ponad 100 proc. w ujęciu rok do roku. Głównym problemem konsumentów jest automatyczne przedłużenie konta.
 • TalHotBlonde: Internetowy romans zakończony zbrodnią

  TalHotBlonde: Internetowy romans zakończony zbrodnią

  Kiedy 46-letni Thomas Montgomery poznał przez internet 18-letnią Jessi, stracił dla niej głowę. Wtedy nic nie wskazywało, że wirtualny romans zakończy się zbrodnią.
 • Uważaj! Robiąc to przed randką zepsujesz całe spotkanie

  Uważaj! Robiąc to przed randką zepsujesz całe spotkanie

  Umówiłeś się z tajemniczą nieznajomą, dziewczyną poznaną w piątkowy wieczór w barze lub swoim "kontaktem" z serwisu randkowego? Wszystko pójdzie świetnie pod warunkiem, że... nie sprawdzisz jej profilu na którymś z serwisów randkowych przed spotkaniem.
 • Od miłości dzieli cię tylko kilka minut?

  Od miłości dzieli cię tylko kilka minut?

  Poszukujesz swojej drugiej połówki i nie chcesz tracić czasu na żmudny proces rejestracji w serwisach randkowych? Szybkie randki w serwisie CZATeria są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Kto wie czy od miłości nie dzieli cię tylko kilka minut?

Filmy - Randki internetowe (3)

 • Zorganizuj spotkanie w miejscu publicznym!

  Wybierasz się na randkę z osobą poznaną w sieci? Pamiętaj, aby na spotkanie zawsze wybierać miejsca publiczne - parki czy kawiarnie. Istnieje też możliwość asysty, czyli zaproszenia na spotkanie bliskiej nam osoby, która będzie kontrolować sytuację. - Nigdy nie spotykajmy się w miejscu zamieszkania naszym bądź tej nowo poznanej osoby - przestrzega kom. Iwona Kuc z Komendy Głównej Policji. Jak podkreśla policjantka, bardzo często spotkania w ciemno kończą się gwałtem, jak też kradzieżą. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • "Udostępniamy w sieci za dużo informacji"

  Kiedy nawiązujemy znajomość w sieci, najczęściej poznajemy się nawzajem zadając różne pytania. Które z nich powinny nas zaniepokoić i wskazać, że człowiek po drugiej stronie monitora może mieć nieczyste intencje? - Rzeczywiście, w sieci udostępniamy za dużo informacji o sobie. Oprócz imienia i nazwiska podajemy, gdzie mieszkamy, gdzie pracujemy, jaki jest nasz status społeczny - mówi kom. Iwona Kuc, z Komendy Głównej Policji. Jak mówi policjantka, przy tego typu pytaniach postawionych przez naszego rozmówcę, od razu powinna nam się zapalić tzw. czerwona lampka. - Bardzo często zgłaszają się do nas osoby proszące o pomoc odzyskania pieniędzy utraconych w wyniku znajomości zawartych w internecie - dodaje. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Miała wyglądać "jak z obrazka"...

  Już był w ogródku, już witał się z gąską... Ten biedak ucieszył się, że dziewczyna, którą poznał przez internet, wygląda tak, jak na zdjęciu. Ale nie przewidział jednego!