Raheem Sterling

Artykuły - Raheem Sterling (58)

Filmy - Raheem Sterling (5)

 • Sterling o walce o tytuł. Żartuje z Liverpoolu. Wideo

  Walka o tytuł mistrza Anglii jest już na ostatniej prostej. Do końca sezonu pozostały 3 kolejki, a różnica jaka dzieli Manchester City i Liverpool to zaledwie jeden punkt. Co o końcówce sezonu sądzi zawodnik "The Citizens" Raheem Sterling?
 • Wspaniały gest Sterlinga. Opłaci pogrzeb 13-latka. Wideo

  Raheem Sterling opłaci pogrzeb zmarłego kibica Crystal Palace. Damary Dawkins miał zaledwie 13 lat i przegrał walkę z białaczką.
 • Który klub Premier League ma najbardziej wartościowego piłkarza. CIES zaktualizował kwoty. Wideo

  Szwajcarskie Obserwatorium Futbolu CIES zaktualizowało listę z najbardziej wartościowymi piłkarzami poszczególnych klubów Premier League. Kto może się poszczycić najwyżej wycenionym graczem? Ranking może być nieco zaskakujący.
 • Koledzy bronią Rooneya! "Media się zafiksowały"

  Wayne Rooney, jak podczas każdego mundialu, znalazł się na celowniku brytyjskiej prasy. W poniedziałek Rooney trenował z zawodnikami rezerwowymi i brał udział w dodatkowym treningu strzeleckim. Media zaczęły spekulować, czy przypadkiem nie oznacza to, że selekcjoner Roy Hodgson przestanie ustawiać Rooneya na skrzydle, a zacznie traktować go jak klasycznego napastnika. Część dziennikarzy i kibiców uważa jednak, że zawodnik Manchesteru United w ogóle nie powinien znaleźć się w wyjściowym składzie na mecz z Urugwajem, który zadecyduje o przyszłości Anglików na brazylijskim turnieju. Okazuje się, że koledzy z reprezentacji mają dość takiego traktowania Wayne'a przez media. Denerwuje ich również to, że dziennikarze - zamiast pisać o kadrze jako o kolektywie - skupiają się na jednym tylko zawodniku. Głos w tej sprawie zabrał m.in. Frank Lampard. -Niestety, obserwujemy pewną fiksację na punkcie jednego zawodnika. Ma to miejsce podczas każdego mundialu – mówię o tych mundialach, na których sam występowałem. To lekko irytujące, kiedy coś takiego robi się ludziom, którzy tworzą zespół - grzmiał podczas konferencji prasowej.