Rafał Simonides

Artykuły - Rafał Simonides (17)

 • Mistrzostwa Europy Muaythai: 17 medali Polaków

  Aż 17 medali zdobyli reprezentanci Polski na zakończonych w niedzielę w Kraków Arenie mistrzostwach Europy Muaythai. To w ocenie trenera kadry Rafała Simonidesa najlepszy występ "Biało-czerwonych" w historii imprezy.
 • Polacy błyszczeli na gali finałowej mistrzostw Europy Muaythai

  Gala finałowa mistrzostw Europy Muaythai za nami. W niedzielny wieczór w Kraków Arenie błyszczeli reprezentanci Polski – Mateusz Kopiec, Marcin Łepkowski, Oskar Staszczak i kończący karierę Rafał Simonides. „Simi” po wygranej walce oświadczył się w ringu swojej wybrance.
 • Mistrzostwa Europy Muaythai: Polacy powalczą o złote medale

  Mistrzostwa Europy Muaythai: Polacy powalczą o złote medale

  W niedzielę w Kraków Arenie reprezentanci Polski powalczą o złote medale Mistrzostw Europy Muaythai. W pojedynku wieczoru pożegnalną walkę, pierwszą w naszym kraju na pradawnych zasadach Muay Boran, stoczy mistrz świata i trener kadry Rafał Simonides.
 • Rafał Simonides: Chcę się poświęcić prowadzeniu kadry

  Rafał Simonides: Chcę się poświęcić prowadzeniu kadry

  W niedzielny wieczór podczas gali finałowej Mistrzostw Europy Muaythai w Kraków Arenie najpewniej ostatnią walkę w karierze stoczy Rafał Simonides. Mistrz świata i trener reprezentacji Polski w tajskim boksie zmierzy się z rywalem z Tajlandii w pierwszym w Polsce pojedynku na pradawnych zasadach Muay Boran.
 • Rajskie plaże, egzotyczne wakacje i Muay Thai

  Rajskie plaże, egzotyczne wakacje i Muay Thai

  Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Jedni letni wypoczynek mają już za sobą, inni dopiero spakują walizki i oderwą się, przynajmniej na moment, od codziennych trosk. Coraz częściej spragnieni pięknych plaż, egzotyki i sportowych emocji Polacy wybierają na miejsce urlopu Tajlandię.
 • "Pokochaj Tajlandię" - drugi odcinek programu Rafała Simonidesa

  "Pokochaj Tajlandię" - drugi odcinek programu Rafała Simonidesa

  Mistrz świata w tajskim boksie Rafał Simonides zaprasza na drugi odcinek autorskiego programu podróżniczego o Tajlandii. Tym razem wybierzemy się na północ kraju do Chiang Mai, wejdziemy do wnętrza wodospadu, przejedziemy się na słoniach, odwiedzimy wzbudzającą sporo kontrowersji „Tiger Temple” i przenocujemy w górskiej wiosce wśród żyjących w zgodzie z naturą Tajów. Pokażemy też, że miejscowe śliczne dziewczyny mówią po…polsku!
 • "Pokochaj Tajlandię" - pierwszy odcinek programu Rafała Simonidesa

  "Pokochaj Tajlandię" - pierwszy odcinek programu Rafała Simonidesa

  Mistrz świata i trener reprezentacji Polski Muay Thai Rafał Simonides spędził minione lato w Tajlandii, zbierając materiał do autorskiego programu podróżniczego. Wraz z naszym utytułowanym zawodnikiem zapraszamy na premierowy odcinek "Pokochaj Tajlandię" i egzotyczną podróż nie tylko po powszechnie znanych turystycznych szlakach tego kraju.
 • "Pokochaj Tajlandię" – premiera 28 stycznia w INTERIA.PL

  "Pokochaj Tajlandię" – premiera 28 stycznia w INTERIA.PL

  We wtorek 28 stycznia na łamach INTERIA.PL wyemitowany zostanie pierwszy odcinek programu podróżniczego mistrza świata Muay Thai Rafała Simonidesa. Gorąco zapraszamy na premierowe spotkanie z kulturą, tradycją i zabytkami, a także z fauną i florą Tajlandii.
 • Rafał Simonides odkrywa tajemnice Tajlandii

  Rafał Simonides odkrywa tajemnice Tajlandii

  Wyobraź sobie taką sytuację. Los rzucił cię do jednej z knajp Bangkoku. Zamawiasz przy barze drinka, chcesz się zabawić. Wokół otaczają cię piękne dziewczyny. Rzucają zalotne spojrzenia, flirtują. Egzotyczne, piękne dziewczyny. No właśnie…na pewno dziewczyny?
 • Rafał Simonides z kolejnym pasem WMC

  Rafał Simonides z kolejnym pasem WMC

  Rafał Simonides po raz drugi lepszy od Tawatchaia Budsadee. Polski wojownik pokonał doświadczonego Taja podczas gali w niemieckiej miejscowości Idar-Oberstein i zdobył wysadzany kamieniami szlachetnymi mistrzowski pas WMC wagi lekkiej.

Filmy - Rafał Simonides (10)

 • Rafał Simonides o ME muaythai

  Rafał Simonides na Mistrzostwach Europy Muaythai występuje w podwójnej roli - selekcjonera reprezentacji Polski i zawodnika. 28 września na gali finałowej w Kraków Arenie utytułowany wojownik stoczy walkę w pradawnej formule Muay Boran.
 • Pokochaj Tajlandię - idealne miejsce na urlop

  "Pokochaj Tajlandię" to autorski program podróżniczy mistrza świata i trenera reprezentacji Polski Muay Thai Rafała Simonidesa. W kolejnym odcinku swojego programu Rafał udowadnia, dlaczego warto spędzić urlop właśnie w tym kraju.
 • Pokochaj Tajlandię - idealne miejsce na urlop

  "Pokochaj Tajlandię" to autorski program podróżniczy mistrza świata i trenera reprezentacji Polski Muay Thai Rafała Simonidesa. W kolejnym odcinku swojego programu Rafał udowadnia, dlaczego warto spędzić urlop właśnie w tym kraju.
 • Pokochaj Tajlandię - odcinek drugi

  "Pokochaj Tajlandię" to autorski program podróżniczy mistrza świata i trenera reprezentacji Polski Muay Thai Rafała Simonidesa. W drugim odcinku Rafał pokaże nam piękno tajskiej przyrody. Nie zabraknie także spotkania z dzikimi zwierzętami. Odwiedzi m.in. wzbudzającą wiele kontrowersji „Tiger Temple”, miejsce, w którym turyści mogą spotkać oswojone przez mnichów tygrysy. Wybierze się również w góry do wioski zamieszkałej przez żyjące w zgodzie z naturą plemię.