Rafał Rutkowski

Artykuły - Rafał Rutkowski (11)

 • Uczy, jak pisać posty w stylu gwiazd

  Uczy, jak pisać posty w stylu gwiazd

  Tym, których do szewskiej pasji doprowadzają kolejne posty gwiazd na temat tego, jak w dobie pandemii cieszą się słodkim życiem na Zanzibarze czy w Meksyku, humor poprawić może najnowszy wpis na Instagramie Rafała Rutkowskiego. Ten wypunktował bowiem kilka manier celebrytów w relacjonowaniu swojego życia w mediach społecznościowych, tworząc coś na kształt poradnika.
 • Rafał Rutkowski zakpił z polskich celebrytów

  Rafał Rutkowski zakpił z polskich celebrytów

  Rafał Rutkowski, aktor i stand-uper, znany m.in. z seriali: "Przepis na życie" i "Daleko od noszy" oraz programu telewizyjnego "Joke Show", zażartował z dwóch najmodniejszych obecnie w świecie polskich celebrytów trendów. Wakacji na Zanzibarze i morsowania. Rozebrał się do kąpielówek oraz skarpetek, założył ciemne okulary i czapkę, po czym z drinkiem w dłoni usiadł na leżaku pod palmą na... zaśnieżonym tarasie swojego mieszkania.
 • Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  W sobotę 21 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „Joke Show”. Poprowadzi go popularny stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. Zasada jest prosta - goście, którzy zasiądą przy wspólnym stole, mają opowiadać dowcipy i anegdoty na zadany przez gospodarza temat.
 • Gwiazda przyłapana przez dzieci

  Gwiazda przyłapana przez dzieci

  Jan Kliment – gwiazda parkietu i ekranu, wielokrotny zdobywca mistrzowskich tytułów i trzykrotny zwycięzca „Tańca z Gwiazdami” - został zapędzony w kozi róg przez dzieci, które „zagięły” go pytaniem z zakresu szkoły, jaką przed laty ukończył.
 • Rafał Rutkowski ma urodziny!

  Rafał Rutkowski ma urodziny!

  Rafał Rutkowski, czyli Długi z "Przepisu na życie", kończy dziś 40 lat. Aktor, znany z ogromnego poczucia humoru, żartuje, że ma przed sobą jeszcze całe życie, bo ono przecież zaczyna się dopiero po czterdziestce!

Filmy - Rafał Rutkowski (3)

 • Rafał Rutkowski: Może być ze mnie niezła laska

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka przestępców, polująca na bezcenną kolekcję diamentów. W intrydze pełnej omyłek nikt nie wie, kto jest podejrzany, a kto zakochany. Tu nawet zakochanymi zostaje się z przypadku! Wraz z inteligentem i romantyczką w ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń miłosno-kryminalnych zostaną wplątani femme fatale, rabuś, oszust i kierownik-służbista. O filmie opowiada - Rafał Rutkowski.
 • Znani aktorzy przyłapani w damskich ciuszkach!

  Podczas próby spektaklu "Wąsy" warszawskiego Och-Teatru Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski, Maciej Wierzbicki i Adam Krawczuk zaprezentowali się nam od zupełnie innej strony...
 • "Na ciche dni nie mamy czasu"

  Magdalena Godlewska i Rafał Rutkowski o tym, kto kogo rozśmiesza w ich związku, "głośnych dniach" i wspólnym przeżywaniu wzlotów i upadków.