Kobieta - Rafał Mroczek

Artykuły - Rafał Mroczek (3)

 • Rafał Mroczek nie dogaduje się z bratem

  Rafał Mroczek nie dogaduje się z bratem

  Bracia Mroczkowie od lat są nierozłączni – zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. W ubiegłym roku wystąpili jako opryskliwi lekarze u Xawerego Żuławskiego w „Mowie ptaków”.
 • Wielkie rozstanie braci Mroczków!

  To prawdziwy przełom w życiu braci Mroczków (24 l., "M jak Miłość"). Ich drogi się rozchodzą, bowiem Rafał postanowił wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania.
 • Rafał Mroczek: Jak Al Pacino

  Rafał Mroczek: Jak Al Pacino

  Jest kilka ról, które chciałbym zagrać, nawet takiego jakiegoś zabijaki jak Al Pacino, kilka blizn i ogolone włosy... - mówił podczas transmisji na żywo w tv.interia.pl Rafał Mroczek, odtwórca roli Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość".

Filmy - Rafał Mroczek (1)

 • Rafał Mroczek o niełatwych relacjach z bratem

  Bracia Mroczkowie od lat są nierozłączni – zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. W ubiegłym roku wystąpili jako opryskliwi lekarze u Xawerego Żuławskiego w „Mowie ptaków”. O rolę w głośnym filmie zapytaliśmy Rafała Mroczka. - Bardzo się cieszę, że Xawery widział nas w tej roli. Powierzył nam nieduży epizod, ale myślę, że bardzo charakterystyczny dla tego filmu - powiedział aktor. Choć zawodowo często występują razem, jako ognia unikają wspólnych wywiadów. - Wywiad z nami dwoma tak bardzo rzadko się zdarza. I my czasami trochę na siłę próbujemy się rozdzielić, żeby nasze drogi poszły trochę w innych kierunkach i się śmiejemy, że teraz jak ktoś z nami chce zrobić zdjęcie czy zrobić wywiad, to ostatnim razem to się udało mamie w becie. Zdecydowanie wolimy pojedynczo – wyjaśnił Rafał. Szczerze przyznał, że zdarzają im się kłótnie i konflikty, które przenoszą się na plan zdjęciowy. - Są starcia na planie. Jeśli ktoś z nami pracuje i wie, że my pracujemy we dwóch i zna nas lepiej, to doskonale zdaje sobie sprawę, że są takie momenty, w których do tych starć między nami dochodzi, do wymiany zdań na temat danej sceny czy epizodu, czy różnych rzeczy – wytłumaczył Rafał Mroczek.