Rafał Mroczek

Artykuły - Rafał Mroczek (85)

 • Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek o "Dance Dance Dance": Wysoko zawieszona poprzeczka

  Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek o "Dance Dance Dance": Wysoko zawieszona poprzeczka

  Razem grali w serialu "M jak miłość", obaj występowali też w show "Taniec z Gwiazdami", w dodatku z tą samą partnerką - Anitą Piotrowską, razem grają w piłkę nożną w Reprezentacji Artystów Polskich. Teraz Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek występują w programie TVP "Dance Dance Dance".
 • Rafał Mroczek nie dogaduje się z bratem

  Rafał Mroczek nie dogaduje się z bratem

  Bracia Mroczkowie od lat są nierozłączni – zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. W ubiegłym roku wystąpili jako opryskliwi lekarze u Xawerego Żuławskiego w „Mowie ptaków”.
 • Gwiazdy z dystansem podchodzą do postanowień noworocznych

  Gwiazdy z dystansem podchodzą do postanowień noworocznych

  Bracia Mroczek, Leszek Stanek i Anna Powierza zgodnie przyznają, że nie robią żadnych postanowień noworocznych, bo zwyczajnie nie wierzą w ich realizację. Ich zdaniem na wszystko przychodzi odpowiednia chwila i niczego nie powinno się robić pod wpływem magii daty czy presji otoczenia. Szansę na nowy początek można dać sobie o każdej porze roku.
 • Rafał Mroczek: Nie mam czasu na kino

  Rafał Mroczek: Nie mam czasu na kino

  W Polsce zawsze pracowali reżyserzy na światowym poziomie - uważa Rafał Mroczek. Podkreśla, że z roku na rok rodzime produkcje osiągają coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Rafał Mroczek zachęca do obejrzenia m.in. "Zimnej wojny", przyznając jednocześnie, że nie ma obecnie wiele czasu na bywanie w kinach. Całą uwagę koncentruje bowiem na niespełna dwuletniej córce.
 • Rafał Mroczek skomentował atmosferę na planie "M jak miłość"

  Rafał Mroczek skomentował atmosferę na planie "M jak miłość"

  Parę tygodni temu zrobiło się głośno na temat warunków pracy, panujących na planie "M jak miłość". Wszystko za sprawą wywiadu Olgi Frycz dla "Twojego Stylu" oraz słów Kacpra Kuszewskiego. Temat atmosfery na planie serialu powrócił za sprawą komentarza Rafała Mroczka.
 • Rafał Mroczek o "M jak miłość": Tworzymy coś, co zostanie zapamiętane

  Rafał Mroczek o "M jak miłość": Tworzymy coś, co zostanie zapamiętane

  - Dla wielu ludzi jestem Pawłem Zduńskim - mówi aktor. Twierdzi, że po 18 latach emisji serialu "M jak miłość" widzowie często utożsamiają go z odgrywaną postacią i zwracają się do niego serialowym imieniem. Rafał Mroczek podkreśla, że po blisko dwóch dekadach na planie kultowego serialu TVP2 czuje, że robi coś, co zostanie zapamiętane.
 • Rafał Mroczek: Ojcostwo to wspaniała przygoda

  Rafał Mroczek: Ojcostwo to wspaniała przygoda

  Jego bohater, Paweł z "M jak miłość", przeżywa teraz bardzo trudne chwile i powoli stacza się na samo dno. Na szczęście prywatnie Rafał Mroczek jest szczęśliwym człowiekiem i częściej sam pomaga, niż wymaga wsparcia innych

Zdjęcia - Rafał Mroczek (45)

Filmy - Rafał Mroczek (4)

 • Rafał Mroczek o niełatwych relacjach z bratem

  Bracia Mroczkowie od lat są nierozłączni – zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. W ubiegłym roku wystąpili jako opryskliwi lekarze u Xawerego Żuławskiego w „Mowie ptaków”. O rolę w głośnym filmie zapytaliśmy Rafała Mroczka. - Bardzo się cieszę, że Xawery widział nas w tej roli. Powierzył nam nieduży epizod, ale myślę, że bardzo charakterystyczny dla tego filmu - powiedział aktor. Choć zawodowo często występują razem, jako ognia unikają wspólnych wywiadów. - Wywiad z nami dwoma tak bardzo rzadko się zdarza. I my czasami trochę na siłę próbujemy się rozdzielić, żeby nasze drogi poszły trochę w innych kierunkach i się śmiejemy, że teraz jak ktoś z nami chce zrobić zdjęcie czy zrobić wywiad, to ostatnim razem to się udało mamie w becie. Zdecydowanie wolimy pojedynczo – wyjaśnił Rafał. Szczerze przyznał, że zdarzają im się kłótnie i konflikty, które przenoszą się na plan zdjęciowy. - Są starcia na planie. Jeśli ktoś z nami pracuje i wie, że my pracujemy we dwóch i zna nas lepiej, to doskonale zdaje sobie sprawę, że są takie momenty, w których do tych starć między nami dochodzi, do wymiany zdań na temat danej sceny czy epizodu, czy różnych rzeczy – wytłumaczył Rafał Mroczek.
 • Rafał Mroczek: Nie mam czasu na kino

 • Rafał Mroczek: Dla wielu ludzi jestem Pawłem Zduńskim

 • Rafał Mroczek tatą

  Rafał Mroczek i Paweł Golec wzięli udział w programie "Dzień kangura". Każdy z nich przez jeden dzień zajmował się sześcioletnimi trojaczkami. Rafał Mroczek przyznał, że opieka nad chłopcami była doskonałym testem na bycie przyszłym tatą.