Rafał Mohr

Artykuły - Rafał Mohr (18)

 • Rafał Mohr ma nowy zawód. Pierwszy soul coach w Polsce

  Rafał Mohr ma nowy zawód. Pierwszy soul coach w Polsce

  Rafał Mohr rozwija się na nowym polu zawodowym. Jest pierwszym mężczyzną w Polsce, który otrzymał certyfikat z soul coachingu. Na antenie TVN aktor wyjaśniał, na czym polega ta metoda pracy nad sobą i jaki jest cel tej praktyki.
 • "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  "Diablo. Wyścig o wszystko": Pazura i Mohr na plakatach

  Premiera filmu sensacyjnego "Diablo. Wyścig o wszystko" już 18 stycznia 2019 roku. Na chwilę przed wejściem filmu do kin dystrybutor przedstawia dwa nowe plakaty, na których pojawiają się bohaterowie grani przez Rafała Mohra i Cezarego Pazurę.
 • Rafał Mohr: Powrót do "Pitbulla"

  Rafał Mohr: Powrót do "Pitbulla"

  Po kilkunastu latach Rafał Mohr wrócił do roli w serii filmowej "Pitbull". Z nieopierzonego policjanta o ksywie "Nielat" przeobraził się w kutego na cztery nogi "Quantico", który szkolił się pod okiem FBI.
 • Rafał Mohr: Wyleczmy się z hivokryzji

  Rafał Mohr: Wyleczmy się z hivokryzji

  Rafał Mohr, aktor filmowy i teatralny, a od niedawna również uczestnik programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", został jednym z ambasadorów kampanii społecznej "HIVokryzja. Wyleczmy się". Odgrywając scenę pocałunku z Kasią - bohaterką kampanii zakażoną HIV - aktor przekonuje, że osoby seropozytywne należy traktować w taki sam sposób, jak osoby zdrowe.
 • "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy Piotr?

  "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy Piotr?

  Znaliśmy go jako Igora, który zginął tragicznie. Teraz Rafał Mohr wraca na plan serialu jako Piotr, łudząco podobny do poprzedniego bohatera. - Nie mogę zdradzić, co się za tym kryje, ale telewidzowie powinni być zadowoleni, bo szykuje się intrygujący wątek - zapewnia aktor.
 • "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  "Pierwsza miłość': Mąż Sabiny brutalnie zamordowany

  Małżeństwo Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) nie potrwa zbyt długo. Kilka dni po ślubie mąż Sabiny zostanie brutalnie zamordowany.

Zdjęcia - Rafał Mohr (3)

Filmy - Rafał Mohr (4)

 • Kulisy serialu "Pierwsza miłość": Sabina i Igor na ślubnym kobiercu

  W gotyckim kościele usytuowanym między ulicami Szewską i Łaciarską w pobliżu wrocławskiego Rynku, w bajkowej zimowej scenerii, sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Sabina Weksler (Ula Dębska) oraz Igor Kaczmarczyk (Rafał Mohr). Oto kulisy tej uroczystości.
 • Sabina zaprasza fanów na swój ślub!

  Sabina (Urszula Dębska) z "Pierwszej miłości" zaprosiła na Facebook’u fanów na swój serialowy ślub z Igorem (Rafał Mohr). Fani mogą otrzymać zaproszenie umieszczając na fanpage’u serialu www.facebook.pl/pierwszamilosctv swoje zdjęcie w kreacji, jaką ubraliby na ślub Sabiny. Spośród najlepiej ocenionych 40 zdjęć Sabina wybierze 20, których autorzy otrzymają zaproszenie na ślub. Będą mogli zabrać osobę towarzyszącą w podobnym wieku do nich. Szczegółowe zasady można sprawdzić na fanpage’u serialu. Przypomnijmy, że ślub Sabiny i Igora (Rafał Mohr) jest dla widzów dużym zaskoczeniem. Ich związek przechodził i nadal przechodzi wiele kryzysów. Igor dopiero co podniósł na Sabinę rękę, za to, że w natłoku obowiązków nie dojechała na kolację biznesową. Zaraz po tym incydencie Igor oświadczy się Sabinie. Fani już mogą być pewni, że ta przyjmie oświadczyny. Ta decyzja nie będzie jednak łatwa. Igor jest uważany za damskiego boksera, dlatego jej przyjaciele i rodzina będą ją od tego odwodzić. Czy Sabina przed ślubnym kobiercem się rozmyśli? Tego wybrani Fani dowiedzą się na żywo 12 marca, kiedy znajdą się na planie serialu w Wrocławiu. Widzowie będą musięli poczekać nieco dłużej, bo do emisji odcinka.
 • "Trzy siostry T"

  Film "Trzy siostry T" jest opartą na faktach czarną komedią z elementami thrillera psychologicznego. Opowiada historię Roberta, 35-letniego mężczyzny, który wydaje się być upośledzony. Od urodzenia spędza czas w domu z nadopiekuńczą matką i jej dwoma siostrami, które traktują Roberta jak dziecko. Rodzina wydaje się być konwencjonalna, bardzo dbająca o dobrą reputację, ale za tą woalką, kryje się prawdziwe zło. Szybko okazuje się, że mieszkanie jest siedliskiem trzech wynaturzonych kobiet, morderczyń i dewiantek, które znęcają się fizycznie i psychicznie nad Robertem.
 • Zbrodnia, manipulacja, tajemnica

  W piątek 15 czerwca o godz. 19.30 w warszawskim Teatrze Polonia odbędzie się premiera spektaklu Witolda Gombrowicza "Zbrodnia z premedytacją" w reżyserii Izabelli Cywińskiej.