Rafał Maślak

Artykuły - Rafał Maślak (33)

 • Rafał Maślak ukrywał związek z obecną żoną. Wiemy dlaczego!

  Rafał Maślak ukrywał związek z obecną żoną. Wiemy dlaczego!

  ​Rafał Maślak od 2018 roku jest szczęśliwym mężem Kamili Nicpoń, z którą w marcu doczekał się synka Maksymiliana. Nim powiedzieli sobie sakramentalne "tak" przez około 4 lata byli w związku.
 • Rafał Maślak wyrzucił żonę z mieszkania?

  Rafał Maślak wyrzucił żonę z mieszkania?

  Rafał Maślak poślubił Kamilę Nicpoń w sierpniu 2018 roku. Siedem miesięcy później po raz pierwszy został ojcem. Czy u pary wszystko w porządku?
 • Jakim tatą jest Rafał Maślak?

  Jakim tatą jest Rafał Maślak?

  Rafał Maślak i Kamila Nicpoń w marcu zostali rodzicami. Ich synek ma na imię Maksymilian. Maluch wywrócił życie rodziców do góry nogami.
 • Rafał Maślak: akceptuję siebie

  Rafał Maślak: akceptuję siebie

  Rafał Maślak wspomina swoje pierwsze kroki w karierze. Podobno wcale nie było lekko, a zaakceptowanie siebie zajęło mu trochę czasu.
 • Rafał Maślak: Z Marceliną Zawadzką trzymamy sztamę

  Rafał Maślak: Z Marceliną Zawadzką trzymamy sztamę

  - Marcelina jest dla mnie jak siostra - mówi model. Z gwiazdą TVP łączą go podobne pasje i zbliżone poczucie humoru. Maślak podkreśla, że przyjaźń tę bez problemu akceptuje Kamila, jego żona. Twierdzi też, że bezwarunkowe zaufanie i wsparcie ze strony żony to klucz do jego sukcesu.
 • Rafał Maślak został ojcem

  Rafał Maślak został ojcem

  Rafał Maślak ma powody do dumy! Na świat przyszedł właśnie jego pierwszy syn Maksymilian. Szczęśliwy tata radosną nowiną podzielił się w sieci, publikując wzruszający wpis.
 • "Dance, Dance, Dance": Rafał Maślak doznał kontuzji [wideo]

  "Dance, Dance, Dance": Rafał Maślak doznał kontuzji [wideo]

  Występ Rafała Maślak w czwartym odcinku tanecznego show TVP2 stanął pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu wypadku na treningu, do którego doszło trzy dni przed nagraniami. Zobaczcie wideo!
 • Rafał Maślak wybrał już imię dla syna

  Rafał Maślak wybrał już imię dla syna

  Rafał Maślak zdobył popularność w 2014 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistera Polski. W finale Mister International w Seulu zdobył tytuł III Wicemistera.
 • Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Eksperymentując z ubraniami łatwo o wpadkę - podkreśla Rafał Maślak i przekonuje, że w modzie męskiej granica między czymś wyszukanym a kiczowatym jest bardzo cienka. Model podkreśla, że sam stara się ubierać stylowo, by być inspiracją dla innych.
 • Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział. Maślak podkreśla jednak, że w kwestii wszystkich przygotowań, wyboru dekoracji, menu i strojów decydujące zdanie pozostawia narzeczonej.

Zdjęcia - Rafał Maślak (1)

 • film.interia.pl
  "Agent - Gwiazdy": 14 celebrytów w RPA

Filmy - Rafał Maślak (23)

 • Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Eksperymentując z ubraniami łatwo o wpadkę - podkreśla Rafał Maślak i przekonuje, że w modzie męskiej granica między czymś wyszukanym a kiczowatym jest bardzo cienka. Model podkreśla, że sam stara się ubierać stylowo, by być inspiracją dla innych.
 • Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział.
 • Rafał Maślak: Ten program będzie przełomem

  Rafał Maślak będzie jurorem w nowym programie "Supermodelka Plus Size", gdzie rywalizują panie noszące rozmiar 42 lub większy. Jego zdaniem program może zmienić postrzeganie kobiet o krągłych kształtach.
 • Rafał Maślak: Wesele na 200 osób

  Rafał Maślak nie rezygnuje ze ślubu z Kamilą Nicpoń, odsuwa go jedynie w czasie. Przyczyną zmiany terminu jest praca modela na planie nowego programu telewizji Polsat.