Rafał Maślak

Artykuły - Rafał Maślak (50)

 • Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Eksperymentując z ubraniami łatwo o wpadkę - podkreśla Rafał Maślak i przekonuje, że w modzie męskiej granica między czymś wyszukanym a kiczowatym jest bardzo cienka. Model podkreśla, że sam stara się ubierać stylowo, by być inspiracją dla innych.
 • Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział. Maślak podkreśla jednak, że w kwestii wszystkich przygotowań, wyboru dekoracji, menu i strojów decydujące zdanie pozostawia narzeczonej.
 • Rafał Maślak pozuje z dziewczyną na skuterze

  Rafał Maślak pozuje z dziewczyną na skuterze

  Rafał Maślak wzorem innych polskich gwiazd wybrał się na egzotyczne wakacje, by uniknąć nieprzyjemnej, zimowej aury.
 • Rafał Maślak: W kobietach cenię pewność siebie

  Rafał Maślak: W kobietach cenię pewność siebie

  "Pewność siebie dodaje kobiecie atrakcyjności" - uważa Rafał Maślak. Nam opowiada, na co zwraca uwagę, oceniając kandydatki na Supermodelkę Plus Size.
 • Metamorfoza Rafała Maślaka

  Metamorfoza Rafała Maślaka

  Rafał Maślak karierę w polskim show-biznesie rozpoczął w 2014 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistera Polski 2014 i III Wicemistera International 2014.
 • Rafał Maślak w "Na dobre i na złe"!

  Rafał Maślak w "Na dobre i na złe"!

  Jeśli model, to próżny? Otóż nie! Temu stereotypowi przeczy wszystko, co robi Rafał Maślak. Wkrótce w serialu "Na dobre i na złe" zagra terapeutę, którym sam mógłby być.
 • Rafał Maślak cierpiał na niedowagę

  Rafał Maślak cierpiał na niedowagę

  W nowym programie "Supermodelka Plus Size" Rafał Maślak ocenia dziewczyny o krągłych kształtach, które marzą o karierze modelki. Co przewrotne, kiedyś był przeciwieństwem bohaterek biorących udział w show - zmagał się z niedowagą.
 • Rafał Maślak nie przynosi pracy do domu

  Rafał Maślak nie przynosi pracy do domu

  Rafał Maślak jest jurorem w nowym programie "#Supermodelka Plus Size", który jesienią pojawi w Polsacie. Choć Mister Polski 2014 bardzo zaangażował się w ten projekt, po powrocie do domu nie bombarduje swojej narzeczonej informacjami z show-biznesu.
 • Rafał Maślak: Ten program będzie przełomem

  Rafał Maślak: Ten program będzie przełomem

  Rafał Maślak będzie jurorem w nowym programie "Supermodelka Plus Size", gdzie rywalizują panie noszące rozmiar 42 lub większy. Dzięki udziałowi w tym show mają nie tylko niepowtarzalną okazję na zrobienie kariery w modelingu, lecz także walkę z własnymi słabościami i kompleksami. Jego zdaniem program może zmienić postrzeganie kobiet o krągłych kształtach.
 • Rafał Maślak: Wesele na 200 osób

  Rafał Maślak: Wesele na 200 osób

  Rafał Maślak nie rezygnuje ze ślubu z Kamilą Nicpoń, odsuwa go jedynie w czasie. Przyczyną zmiany terminu jest praca modela na planie nowego programu telewizji Polsat. Były Mister Polski zapewnia, że jego narzeczona jest wyrozumiała, a ich związek nie przechodzi kryzysu.

Zdjęcia - Rafał Maślak (2)

 • film.interia.pl
  "Agent - Gwiazdy": 14 celebrytów w RPA

Filmy - Rafał Maślak (24)

 • Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Eksperymentując z ubraniami łatwo o wpadkę - podkreśla Rafał Maślak i przekonuje, że w modzie męskiej granica między czymś wyszukanym a kiczowatym jest bardzo cienka. Model podkreśla, że sam stara się ubierać stylowo, by być inspiracją dla innych.
 • Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział.
 • Rafał Maślak: Ten program będzie przełomem

  Rafał Maślak będzie jurorem w nowym programie "Supermodelka Plus Size", gdzie rywalizują panie noszące rozmiar 42 lub większy. Jego zdaniem program może zmienić postrzeganie kobiet o krągłych kształtach.
 • Rafał Maślak: Wesele na 200 osób

  Rafał Maślak nie rezygnuje ze ślubu z Kamilą Nicpoń, odsuwa go jedynie w czasie. Przyczyną zmiany terminu jest praca modela na planie nowego programu telewizji Polsat.