Rafał Maślak

Artykuły - Rafał Maślak (33)

 • Rafał Maślak ukrywał związek z obecną żoną. Wiemy dlaczego!

  Rafał Maślak ukrywał związek z obecną żoną. Wiemy dlaczego!

  ​Rafał Maślak od 2018 roku jest szczęśliwym mężem Kamili Nicpoń, z którą w marcu doczekał się synka Maksymiliana. Nim powiedzieli sobie sakramentalne "tak" przez około 4 lata byli w związku.
 • Rafał Maślak wyrzucił żonę z mieszkania?

  Rafał Maślak wyrzucił żonę z mieszkania?

  Rafał Maślak poślubił Kamilę Nicpoń w sierpniu 2018 roku. Siedem miesięcy później po raz pierwszy został ojcem. Czy u pary wszystko w porządku?
 • Jakim tatą jest Rafał Maślak?

  Jakim tatą jest Rafał Maślak?

  Rafał Maślak i Kamila Nicpoń w marcu zostali rodzicami. Ich synek ma na imię Maksymilian. Maluch wywrócił życie rodziców do góry nogami.
 • Rafał Maślak: akceptuję siebie

  Rafał Maślak: akceptuję siebie

  Rafał Maślak wspomina swoje pierwsze kroki w karierze. Podobno wcale nie było lekko, a zaakceptowanie siebie zajęło mu trochę czasu.
 • Rafał Maślak: Z Marceliną Zawadzką trzymamy sztamę

  Rafał Maślak: Z Marceliną Zawadzką trzymamy sztamę

  - Marcelina jest dla mnie jak siostra - mówi model. Z gwiazdą TVP łączą go podobne pasje i zbliżone poczucie humoru. Maślak podkreśla, że przyjaźń tę bez problemu akceptuje Kamila, jego żona. Twierdzi też, że bezwarunkowe zaufanie i wsparcie ze strony żony to klucz do jego sukcesu.
 • Rafał Maślak został ojcem

  Rafał Maślak został ojcem

  Rafał Maślak ma powody do dumy! Na świat przyszedł właśnie jego pierwszy syn Maksymilian. Szczęśliwy tata radosną nowiną podzielił się w sieci, publikując wzruszający wpis.
 • "Dance, Dance, Dance": Rafał Maślak doznał kontuzji [wideo]

  "Dance, Dance, Dance": Rafał Maślak doznał kontuzji [wideo]

  Występ Rafała Maślak w czwartym odcinku tanecznego show TVP2 stanął pod znakiem zapytania. Wszystko z powodu wypadku na treningu, do którego doszło trzy dni przed nagraniami. Zobaczcie wideo!
 • Rafał Maślak wybrał już imię dla syna

  Rafał Maślak wybrał już imię dla syna

  Rafał Maślak zdobył popularność w 2014 roku, kiedy to zdobył tytuł Mistera Polski. W finale Mister International w Seulu zdobył tytuł III Wicemistera.
 • Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Eksperymentując z ubraniami łatwo o wpadkę - podkreśla Rafał Maślak i przekonuje, że w modzie męskiej granica między czymś wyszukanym a kiczowatym jest bardzo cienka. Model podkreśla, że sam stara się ubierać stylowo, by być inspiracją dla innych.
 • Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział. Maślak podkreśla jednak, że w kwestii wszystkich przygotowań, wyboru dekoracji, menu i strojów decydujące zdanie pozostawia narzeczonej.

Zdjęcia - Rafał Maślak (1)

 • film.interia.pl
  "Agent - Gwiazdy": 14 celebrytów w RPA

Filmy - Rafał Maślak (24)

 • Ninja Warrior Polska od kulis. To trzeba zobaczyć

  Najlepsi prowadzący, znani sportowcy, zacięta rywalizacja, adrenalina na najwyższym poziomie, sportowa nieprzewidywalność i niezwykłe ludzkie historie! Jak wygląda największe sportowe telewizyjne show na świecie od środka? Aleksandra Szutenberg zabiera Państwa za kulisy trzeciej edycji NINJA WARRIOR Polska! Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! Bo jak wyobrazić sobie tarzana w szatni hali sportowej, Spidermana wcinającego karaczany, jak odżywkę przed startem, czy akordeonistę w podeszłym wieku, który okazuje się niesamowicie sprawnym sportowcem! W materiale zza kulis także ciekawostki techniczne dotyczące produkcji, dobrze znani widzom Polsatu Sport komentatorzy – Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski w ferworze walki i aktywni sportowcy, jak Róża Gumienna, Ewa Piątkowska, czy Dominik Zadora tuż przed wyjściem na nieznany tor! To Was nie przekonuje? Zmysłowa Karolina Gilon, kobiety NINJA i zabójczo przystojni – Łukasz Kadziewicz, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz też tam będą! A to wszystko tylko tło do zaciętej sportowej rywalizacji niezwykłych wojowników! Kulisy NINJA WARRIOR Polska w materiale wideo!
 • Rafał Maślak: Staram się nie być nudny

  Eksperymentując z ubraniami łatwo o wpadkę - podkreśla Rafał Maślak i przekonuje, że w modzie męskiej granica między czymś wyszukanym a kiczowatym jest bardzo cienka. Model podkreśla, że sam stara się ubierać stylowo, by być inspiracją dla innych.
 • Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku

  Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział.
 • Rafał Maślak: Ten program będzie przełomem

  Rafał Maślak będzie jurorem w nowym programie "Supermodelka Plus Size", gdzie rywalizują panie noszące rozmiar 42 lub większy. Jego zdaniem program może zmienić postrzeganie kobiet o krągłych kształtach.