Rafał Bryndal

Artykuły - Rafał Bryndal (6)

 • Rafał Bryndal: Mojego programu już nie będzie

  Rafał Bryndal: Mojego programu już nie będzie

  W niedzielę w Radiu Zet Chilli wyemitowano ostatnią audycję "Rafał Bryndal Jazz Quartet". Programu zabraknie już w jesiennej ramówce stacji.
 • Gry uliczne

  Gry uliczne

  Kto był kujonem i nosił niemodne okulary? Kto marzył o kolarzówce i na lodowisku wybił zęby? A kto, żeby zaimponować kolegom, uciekł z domu? Halina Młynkowa, Monika Richardson, Rafał Bryndal, Robert Gonera i Edyta Jungowska wspominają podwórkowe życie i zasady przetrwania w grupie, które czasem są aktualne do dziś.
 • Gwiazdy świecą w Międzyzdrojach

  Gwiazdy świecą w Międzyzdrojach

  Od środy, 8 lipca, w Międzyzdrojach będzie można spotkać m.in. Andrzeja Grabowskiego, Lou Begę, Tomasza Karolaka, Rafał Bryndala, Weronikę Książkiewicz i wielu innych artystów. Wszystko dzięki Międzynarodowemu Festiwalowi Gwiazd, który zmieni nadmorski kurort w prawdziwą kuźnię artystyczną i miejsce spotkań.
 • Richardson z Bryndalem

  Richardson z Bryndalem

  W jesiennej ramówce TVP2 pojawi się nowy program Moniki Richardson "Orzeł czy reszta?". Będzie on emitowany raz w tygodniu - w sobotnie wieczory o godz. 19:00. Stałym gościem programu będzie Rafał Bryndal.

Filmy - Rafał Bryndal (1)

 • "Jazzu nie trzeba rozumieć"

  "Rafał Bryndal Jazz Quartet vol.1" - pod taką nazwą 26 czerwca ukazał się najnowszy album jazzowy. Znalazły się na nim ulubione jazzowe nagrania Rafała Bryndala. Wśród wykonawców, m.in.: John Coltrane, Charlie Haden, Joe Henderson, Till Broner, Sonny Rollins, Chet Baker czy Ben Webster.