Radosław Gilewicz

Artykuły - Radosław Gilewicz (47)

Filmy - Radosław Gilewicz (5)

 • Radosław Gilewicz dla Interii: Bayern uzależniony jest tylko od siebie. Wideo

  - Jeżeli Bayern będzie w normalnej dyspozycji, to zostanie mistrzem i nikt mu nie zagrozi bez względu na to w jakiej formie będą jego najgroźniejsi rywale. Bayern dominuje nad wszystkimi w tej lidze, jeżeli utrzyma formę sprzed pandemii, to niespodzianki nie będzie, w tym zespole jest niesamowita jakość - mówi Interii były zawodnik m.in. VfB Stuttgart, asystent selekcjonera reprezentacji Polski Radosław Gilewicz.
 • Radosław Gilewicz dla Interii: Piątek jest tak naprawdę dodatkiem. Wideo

  - Krzysiek tak naprawdę jest dodatkiem w zespole Herthy, powinien wykańczać akcje, on nie jest zawodnikiem, który potrafi minąć trzech, czterech piłkarzy i samemu wypracować sobie pozycję. Taki stan rzeczy ma już miejsce od kilku lat więc jest w pewnym sensie uzależniony od drużyny. Jeśli chodzi o Rafała Gikiewicza, to wydawało się mi, że jednak dogada się z Unionem, że to jest idealne miejsce dla niego. To nie jest już najmłodszy bramkarz i zastanawiam się, czy tak łatwo będzie mu znaleźć nowy klub, z drugiej strony ostatni sezon miał jednak bardzo dobry i pewnie jedną, czy dwie oferty będzie miał - mówi Interii były zawodnik m.in. VfB Stuttgart, asystent selekcjonera reprezentacji Polski Radosław Gilewicz.
 • Radosław Gilewicz dla Interii: O tej porze miało być całkiem inaczej. Wideo

  Przed meczami towarzyskimi, które mieliśmy zagrać w marcu z Finlandią i Ukrainą mieliśmy bardzo dobrze rozpracowanych naszych grupowych rywali na mistrzostwa Europy, a teraz wszystkie nasze plany musieliśmy zmienić i przeorganizować się na wrzesień. Prawda jest też taka, że w sumie to nie wiadomo, czy na jesieni zagramy mecze w Lidze Narodów, nie wiadomo jak to wszystko dalej się potoczy, bo sytuacja w związku z pandemią jest dynamiczna - mówi Interii asystent selekcjonera reprezentacji Polski Radosław Gilewicz.
 • Radosław Gilewicz dla Interii: On depcze Lewandowskiemu po piętach. Wideo

  Nie spodziewam się niespodzianki w postaci słabszej formy Roberta. On nawet, jeżeli był po jakichś drobnych urazach to zawsze wracał na boisko bardzo szybko i bardzo szybko do swojej wysokiej dyspozycji. W klasyfikacji strzelców jest liderem, ma cztery gole przewagi nad Timo Wernerem co nie jest jakimś wielkim dystansem, czuje jego oddech na plecach, a to wywoła u niego tylko dodatkową mobilizację - mówi Interii były zawodnik m.in. VfB Stuttgart, asystent selekcjonera reprezentacji Polski Radosław Gilewicz.