Biznes - radio zet

Artykuły - Radio zet (9)

 • UOKiK sprawdza, czy Agora powinna zgłosić wniosek o przejęcie Radia Zet

  UOKiK sprawdza, czy Agora powinna zgłosić wniosek o przejęcie Radia Zet

  UOKiK sprawdza, czy Agora powinna zgłosić wniosek o koncentrację w sprawie przejęcia Radia Zet. Jeśli z analiz wyjdzie, że taki wniosek był konieczny, Agorze i jego partnerowi w tej transakcji grozi kara do 10 proc. obrotu - poinformował prezes UOKiK Marek Niechciał.
 • Audycja o technologicznych wynalazkach w Radiu Zet

  Audycja o technologicznych wynalazkach w Radiu Zet

  "100 wynalazków, które zmieniły świat" to nowa antenowa propozycja Rafała Turowskiego w Radiu Zet. Zastąpi cykl "100 odjechanych miejsc świata".
 • Umowa ramowa o współpracy z Radiem Zet

  Raport bieżący nr 1/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd MNI S.A. niniejszym informuje, iż w dniu 9 stycznia 2007 roku została zawarta Umowa Ramowa o Współpracy pomiędzy Radiem ZET Sp. z o.o. a MNI S.A. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Umowa dotyczy realizacji przez MNI interaktywnych usług mobilnych, kanałami SMS, wykorzystywanych w antenowych projektach komercyjnych Radia ZET. W praktyce zawarcie powyższej umowy oznac
 • Zawarcie umowy z Radio ZET i Radiostacja

  Raport bieżący nr 31/2006Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd One-2-One S.A. w Poznaniu informuje, iż MobiJOY!, spółka zależna One-2-One S.A., zawarła dnia 28 grudnia 2006 roku umowy ze spółkami Radio ZET sp. z o.o. i Radiostacja sp. z o.o., należących do grupy Eurozet, dotyczące stałej współpracy, począwszy od 1 stycznia 2007 roku, w obszarze interaktywnych rozwiązań multimedialnych opartych na Premium Rate SMS (SMS o podwyższonej pł
 • Znaczący realny spadek wydatków

  Ministerstwo Finansów przyjęło w roboczej wersji założeń do budżetu na 2003 r. zwiększenie deficytu do 46,3 mld zł, czyli 5,9% PKB, z 40 mld zł (5,8% PKB) w tym roku. Taką informację podały wczoraj, powołując się na źródła rządowe, PAP i Radio Zet. Dzisiaj, na specjalnym posiedzeniu, budżetem zajmie się rząd.
 • Nerwowy rynek po pogłoskach o dymisji Bauca

  Choć pierwsza część krajowej sesji ubiegła w dość spokojnej atmosferze, to już po godz. 14.00, kiedy Radio Zet podało informację o prawdopodobnym odwołaniu ze stanowiska ministra finansów Jarosława Bauca, na rynku zrobiło się bardzo nerwowo.
 • Eurozet zainwestuje ponad 40 mln zł

  Eurozet, właściciel Radia Zet i Radiostacji, zamierza zdobyć pozycję niekwestionowanego lidera na polskim rynku radiowym.
 • Radio Zet zamierza się skupić na utrzymaniu pozycji

  Zdaniem Roberta Kozyry, szefa Radia Zet, w biznesie radiowym najważniejsze nie są pieniądze lecz pomysł i dobry plan, a tego brakuje szefom i właścicielom większości stacji radiowych w Polsce.
 • Netia, Agora i Zetka razem w Internecie

  InterNetia, spółka-córka Netii, największego lokalnego operatora telekomunikacyjnego w Polsce, ujawni dzisiaj strategię rozwoju w Internecie. Kluczowym elementem ekspansji będzie prawdopodobnie ścisła współpraca z EuroZet, właścicielem Radia Zet oraz Agorą, wydawcą "Gazety Wyborczej".