QLED

Artykuły - QLED (16)

 • The Frame, The Sero i The Serif - telewizory lifestylowe Samsunga

  The Frame, The Sero i The Serif - telewizory lifestylowe Samsunga

  W Polsce debiutują trzy bardzo nietypowe telewizory - The Frame, The Sero i The Serif. Pierwszy został stworzony dla miłośników sztuki i osób, które nie chcą, aby telewizor nieustannie pełnij istotną rolę w naszym domu. The Sero przenosi mobilne doświadczenia na duży ekran, a The Serif łączy unikatowy design z możliwościami, jakie daje technologia QLED.
 • Telewizory Samsung QLED 2020 debiutują w Polsce

  Telewizory Samsung QLED 2020 debiutują w Polsce

  Samsung, największy producent telewizorów na świecie, wprowadził do Polski swoje nowe modele telewizorów QLED 4K i 8K. Mowa o topowych odbiornikach z najwyższej półki. Co oferują te naszpikowane technologiami telewizory QLED Samsunga?
 • Niektóre telewizory Samsung QLED 4K otrzymają złącze HDMI 2.1

  Niektóre telewizory Samsung QLED 4K otrzymają złącze HDMI 2.1

  Południowokoreańska firma Samsung potwierdziła porty HDMI 2.1 w telewizorach 4K QLED na 2020 rok.
 • QLED, Crystal UHD i telewizory lifestyle - nowości Samsunga

  QLED, Crystal UHD i telewizory lifestyle - nowości Samsunga

  Podczas Samsung Forum 2020 firma zaprezentowała europejskie portfolio telewizorów i sprzętu audio na 2020 rok. Wśród nowości m.in. rozszerzona seria QLED 8K, nowe modele QLED 4K oraz Crystal UHD, a także telewizory typu lifestyle.
 • Tryb Filmmaker trafi do najnowszych telewizorów Samsunga

  Tryb Filmmaker trafi do najnowszych telewizorów Samsunga

  Tryb Filmmaker (Filmmaker Mode) dostępny będzie w tegorocznych telewizorach Samsung UHD 4K począwszy od serii TU7000. Dzięki niemu widzowie będą mogli zobaczyć film tak, jak chciał tego jego twórcy.
 • CES 2020: Telewizory QLED marki TCL z rodziny X i C

  CES 2020: Telewizory QLED marki TCL z rodziny X i C

  TCL Electronics zaprezentował na Targach CES 2020 nowe odbiorniki telewizyjne QLED ze swoich flagowych serii X oraz C.
 • Telewizory QLED - istotne cechy tej technologii

  Telewizory QLED - istotne cechy tej technologii

  Sztuczna inteligencja a jakości obrazu Funkcja Inteligentnego Skalowania, która zadebiutowała wraz z pierwszym telewizorem QLED 8K w 2018 roku, przyniosła tak duży skok w jakości obrazu, że firma wprowadziła ją także do wszystkich tegorocznych QLED-ów 4K. W procesie Inteligentnego Skalowania do 8K lub 4K (w zależności od telewizora) obraz jest automatycznie korygowany za pomocą algorytmów stworzonych w oparciu o analizę ogromnej bazy
 • 55-calowy QLED Q950R 8K wchodzi do sprzedaży w Polsce

  55-calowy QLED Q950R 8K wchodzi do sprzedaży w Polsce

  Miesiąc temu, podczas targów IFA 2019 w Berlinie, Samsung zapowiedział rozszerzenie linii telewizorów QLED 8K o model 55-calowy. Produkt jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Tym samym, w ramach tej serii, widzowie mają do wyboru telewizory w pięciu rozmiarach 55/65/75/82 i 98 cali.
 • Telewizor dla gracza. Na co zwrócić uwagę?

  Telewizor dla gracza. Na co zwrócić uwagę?

  Duży ekran, wysoka jakość obrazu 4K oraz szybki i rozbudowany smart to cechy, które często brane są pod uwagę przy wyborze nowego telewizora. Jednak jeśli sprzęt będzie wykorzystywany także do grania, warto bliżej przyjrzeć się dodatkowym funkcjom i technologiom. Co powinien mieć telewizor dla gracza?
 • Q85 - nowe telewizory QLED Samsunga

  Q85 - nowe telewizory QLED Samsunga

  QLED 85 to kolejna nowość w serii telewizorów QLED na 2019 rok. Produkt jest dostępny w Polsce w trzech wariantach 55, 65 i 75 cali. Wśród nowości Q85 znajdziemy Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie, które przekłada się na odwzorowanie czerni i kontrast. Co jeszcze oferuje ten model?