qczaj

Artykuły - Qczaj (3)

Zdjęcia - Qczaj (1)

Filmy - Qczaj (5)

 • Qczaj - mówiono, że będzie kopał rowy, a on odniósł sukces

  Popularny w internecie trener personalny Daniel Kuczaj, znany jako Qczaj, pochodzi z Ludźmierza pod Nowym Targiem, a od jakiegoś czasu mieszka w Warszawie. Nie ukrywa, że w jego rodzinnym domu był alkohol i przemoc. Mówi również otwarcie, że sam był uzależniony. Od czego? Jak udało mu się z wyjść z nałogów? Czym jeszcze - oprócz prowadzenia treningów - zajmował się w życiu? Rodzinny Ludźmierz Qczaj pokazał w "Dzień Dobry TVN". - Nie da się nie czuć chłopakiem z gór, jak się tutaj wychowało, jak się goniło po tych łąckach - podkreślił.
 • Qczaj wyśmiewa zdrowe odżywianie?

  Gościem Łukasza Jakóbiaka był Qczaj. Trener personalny podczas wizyty w słynnej kawalerce przygotował satyryczne show, w którym wyśmiewał zdrowe odżywianie. Jak wypadł?
 • Qczaj: Uwolniłem się od sterydów

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka był Qczaj. Trener personalny opowiedział o uzależnieniu od środków stymulujących wzrost masy mięśniowej. - Uwolniłem się od sterydów. One odbiły się na moim zdrowiu - przyznał. - To bardzo zmienia percepcję, to zmienia chemię mózgu, wielu ludziom odbija - dodał.
 • Qczaj i ćwiczenia wzmacniające dla mam

  Jak z pokoju dziecięcego zrobić salę treningową? Qczaj pokazał kilka ćwiczeń, które można wykonać podczas opieki nad dzieckiem. Jak wzmocnić plecy?