PZU Zdrowie

Artykuły - PZU Zdrowie (10)

 • Opieka zdrowotna to najszybciej rosnąca część PZU

  Opieka zdrowotna to najszybciej rosnąca część PZU

  Choć grupa PZU od kilkunastu lat zadomowiła się na rynku prywatnej opieki medycznej, dopiero strategia do 2020 roku przewiduje w tej dziedzinie bardzo silne przyspieszenie. Po roku realizacji strategii plan został wykonany już w ponad połowie. Przez dwa lata przychody z ubezpieczeń zdrowotnych rosły o 26 proc. rocznie, a liczba umów o 32 proc.
 • PZU Zdrowie poszerza swoją sieć w Małopolsce

  Pod koniec stycznia sieć medyczna PZU Zdrowie powiększyła się o kolejną spółkę medyczną, tym razem w Tarnowie. Operator medyczny nabył 100 proc. udziałów w Alergo-Med Specjalistyczna Przychodnia Lekarska, która na lokalnym rynku działa już od 18 lat.
 • PZU stawia na zdrowie

  PZU stawia na zdrowie

  Miesięcznie z placówek PZU Zdrowie korzysta już ponad 100 tysięcy pacjentów - przede wszystkim posiadających produkty zdrowotne PZU, ale też pacjentów NFZ jak i osób kupujących usługi indywidualne. PZU Zdrowie współpracuje też z 2100 placówkami partnerskimi w 500 miastach i z 50 szpitalami.
 • PZU Zdrowie uruchomiło nową placówkę medyczną w Warszawie przy ul. Puławskiej

  PZU Zdrowie uruchomiło nową placówkę medyczną w Warszawie przy ul. Puławskiej

  PZU Zdrowie jest jednym z kluczowych operatorów medycznych w Polsce. Obsługuje pacjentów posiadających produkty zdrowotne PZU (ubezpieczenia, abonamenty, medycynę pracy), jak również chcących kupić usługi indywidualnie i pacjentów NFZ. Oprócz współpracy z ponad 2100 placówkami partnerskimi w 500 miastach w Polsce, PZU Zdrowie buduje własną sieć, która liczy już 63 placówki. Miesięcznie umawia ponad 100 tysięcy wizyt lekarskich. W sieci własnej PZU Zdrowie pracuje 1300 lekarzy 100 specjalizacji. Dodatkowo PZU Zdrowie współpracuje z blisko 50 szpitalami i ponad połową aptek w Polsce.
 • Otwarcie nowej placówki medycznej PZU Zdrowie w Gdańsku

  25 października PZU Zdrowie uruchomi nową placówkę medyczną w Gdańsku przy ul. Abrahama 1a. Podczas oficjalnego otwarcia będzie można zwiedzić centrum medyczne urządzone według nowych standardów, zapoznać się z jego ofertą oraz skorzystać z ministrefy zdrowia, oferującej konsultacje z fizjoterapeutą oraz analizę składu masy ciała.
 • PZU Zdrowie kupiło placówkę w Częstochowie

  PZU Zdrowie rozpoczęło rok od nabycia kolejnej spółki medycznej. Przejmowanym podmiotem jest Centrum Medyczne Św. Łukasza w Częstochowie, największa na lokalnym rynku firma w zakresie opieki specjalistycznej, współpracująca na co dzień z ponad 100 lekarzami specjalistami.
 • Opieka, na której można polegać

  Opieka, na której można polegać

  - Chcemy, by pacjent po skorzystaniu z usługi medycznej wracał do nas z przekonaniem, że dostał realną i profesjonalną pomoc. To główny cel jaki nam przyświeca - mówi Julita Czyżewska, prezes PZU Zdrowie.
 • Warto zadbać o ubezpieczenie na życie i zdrowie

  Warto zadbać o ubezpieczenie na życie i zdrowie

  W pozyskaniu i utrzymaniu dobrych pracowników coraz większe znaczenie mają benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie ma życie i ubezpieczenie zdrowotne - mówi Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie.
 • PZU Zdrowie roszerza zasięg swoich usług w południowej Polsce

  PZU Zdrowie nabyło kolejną spółkę medyczną - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Trzebinia Sp. z o. o. W całej Polsce działa już prawie 50 placówek własnych ubezpieczyciela.
 • PZU Zdrowie przejmuje spółkę Artimed z Kielc

  PZU Zdrowie dokonuje kolejnej akwizycji. Przejmuje lokalnego lidera ochrony zdrowia z Kielc. Nabywa 100 proc. udziałów w spółce Artimed NZOZ Sp. z o.o. Kielecki Artimed prowadzi działalność w trzech placówkach.