puszka

Artykuły - Puszka (33)

 • Samochłodzące się puszki już w sieci 7-Eleven

  Samochłodzące się puszki już w sieci 7-Eleven

  Inżynierowie stworzyli samochłodzące się puszki, które zagwarantują zimny napój bez względu na temperaturę otoczenia.
 • Piwo Żywiec w nowej odsłonie

  Piwo Żywiec w nowej odsłonie

  Marka Żywiec, podobnie jak współcześni Polacy, wciąż ma apetyt na zmiany, co podkreśla m.in. w najnowszej kampanii reklamowej. Wyrazem nieustannej chęci rozwoju jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych opakowań oraz szklanki zaprojektowanej przez światowej sławy designera, Janusza Kaniewskiego. Jako jedyna w Europie, puszka Żywca posiada termoaktywny wskaźnik temperatury piwa. Wprowadzenie nowych opakowań jest częścią procesu zmiany identyfikacji wizualnej marki.
 • Wynaleziono samoochładzającą się puszkę

  Wynaleziono samoochładzającą się puszkę

  Na rynku zadebiutuje napój energetyczny w samoochładzjącej się puszce. To pierwszy tego typu wynalazek na świecie.
 • Michael Jackson na puszkach coli

  Michael Jackson na puszkach coli

  Zarządzający majątkiem zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona podpisali intratną umowę z Pepsi.
 • 64-letni smalec z puszki nadaje się do spożycia

  Emerytowany farmaceuta z Niemiec postanowił włączyć się do dyskusji na temat dat przydatności do spożycia produktów żywnościowych. W tym celu spróbował smalcu z amerykańskiej puszki, sprzed 64 lat, i stwierdził, że jej zawartość jest jadalna.
 • Ustelenie warunków handlowych zakupu puszek

  Raport bieżący nr 3/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Grupy Żywiec S.A. informuje: Grupa Żywiec S.A. ostatecznie wynegocjowała warunki handlowe umów dotyczących zakupu puszek do rozlewu piwa w roku 2012 z następującymi podmiotami : 1. CAN-PACK S.A., z siedzibą w Krakowie (kod pocztowy31-358.) ul. Jasnogórska 1. Wynegocjowana wartość przedmiotu umowy stanowi 151 439 903 PLN 2. Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o., z siedzibą w
 • Gazowane napoje zwiększają agresję u nastolatków

  Gazowane napoje zwiększają agresję u nastolatków

  Tylko jedna puszka napoju gazowanego dziennie powoduje agresywne zachowanie u nastolatków. Badania pokazują, że młodzi, którzy regularnie je piją, są bardziej skłonni do stosowania przemocy i używania broni.
 • 5,6 promila i puszka piwa w ręku. Rowerzysta

  Niemiecka policja z Koburga na północy Bawarii zatrzymała w nocy z poniedziałku na wtorek rowerzystę, u którego we krwi stwierdzono 5,6 promila alkoholu. Za potencjalnie śmiertelną uważana jest dawka powyżej 4 promili.
 • Puszka napoju nie doda dzieciom skrzydeł

  Zakaz sprzedaży napojów energetycznych dzieciom poniżej 12. - 13. roku życia proponuje wprowadzić w Polsce Główny Inspektor Sanitarny - zapowiada "Metro".
 • Pendrive niczym puszka Pandory

  Pendrive niczym puszka Pandory

  Jak co miesiąc firma Eset opublikowała listę wirusów, które najczęściej atakowały komputery polskich użytkowników. W październikowym raporcie pojawiło się nowe na liście zagrożenie - Win32/Bflient, czyli hybryda backdoora i robaka internetowego, która potrafi m.in. pobierać na komputer użytkownika kolejne złośliwe programy.

Filmy - Puszka (6)