puszka

Artykuły - Puszka (43)

 • Kradzież puszki WOŚP

  Pierwsza kradzież puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choć do Finału WOŚP pozostały cztery dni, to już doszło do kradzieży puszki z datkami na rzecz chorych dzieci i osób starszych. Nieznany sprawca ukradł ją z kasy jednego z marketów w Krakowie.
 • Piwo Żywiec w nowej odsłonie

  Piwo Żywiec w nowej odsłonie

  Marka Żywiec, podobnie jak współcześni Polacy, wciąż ma apetyt na zmiany, co podkreśla m.in. w najnowszej kampanii reklamowej. Wyrazem nieustannej chęci rozwoju jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych opakowań oraz szklanki zaprojektowanej przez światowej sławy designera, Janusza Kaniewskiego. Jako jedyna w Europie, puszka Żywca posiada termoaktywny wskaźnik temperatury piwa. Wprowadzenie nowych opakowań jest częścią procesu zmiany identyfikacji wizualnej marki.
 • Wynaleziono samoochładzającą się puszkę

  Wynaleziono samoochładzającą się puszkę

  Na rynku zadebiutuje napój energetyczny w samoochładzjącej się puszce. To pierwszy tego typu wynalazek na świecie.
 • Akcja "Puszka dla maluszka" na pomoc afrykańskim dzieciom

  Na pomoc dzieciom w Sudanie i Etiopii trafią środki pozyskane dzięki rozpoczętej właśnie czwartej edycji akcji "Puszka dla Maluszka". By zdobyć pieniądze poznańska fundacja "Redemptoris Missio" zbiera aluminiowe puszki.
 • Mobilny punkt skupu butelek i puszek w Poznaniu

  Tysiąc butelek i kilkanaście kilogramów aluminium zebrano w pierwszym dniu funkcjonowania w Poznaniu mobilnego punktu skupu butelek i puszek aluminiowych. Punkt działa od środy na Starym Rynku, dzięki niemu po zabawie kibiców ma pozostawać mniej odpadów
 • Michael Jackson na puszkach coli

  Michael Jackson na puszkach coli

  Zarządzający majątkiem zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona podpisali intratną umowę z Pepsi.
 • 64-letni smalec z puszki nadaje się do spożycia

  Emerytowany farmaceuta z Niemiec postanowił włączyć się do dyskusji na temat dat przydatności do spożycia produktów żywnościowych. W tym celu spróbował smalcu z amerykańskiej puszki, sprzed 64 lat, i stwierdził, że jej zawartość jest jadalna.

Filmy - Puszka (4)

 • Doniczka z klamerek i puszki

  Jeśli szukacie prostego, ale efektownego pomysłu na to, jak odmienić doniczki, w których trzymacie domowe kwiaty, sięgnijcie po nasz prosty pomysł, jak przygotować doniczki, które zachwycą swoim wyglądem! Z pustych aluminiowych puszek, w których kupujemy m.in. konserwowe warzywa, a także przy użyciu drewnianych klamerek do bielizny, możecie zrobić piękną dekorację!
 • Co zrobić z pustą puszką? Prosty pomysł

  Puszki, zwłaszcza te po warzywach czy owocach konserwowych, idealnie nadają się na podstawę do zrobienia wielu ciekawych przedmiotów. W ten sposób nie tylko stworzymy piękne rzeczy, które będą funkcjonalne, ale damy ponowne życie puszce, która zwykle ląduje w koszu. Oto nasz pomysł, jak zrobić organizer na biurko z puszki i... klamerek do bielizny.
 • Jak ułatwić sobie picie piwa z puszki

  Pijąc duże ilości piwa z puszki można nabawić się bólu w odcinku szyjnym. Ten Rosjanin wie, jak się napić, aby czynność ta wykonana była łatwo i przyjemnie.
 • Jak otworzyć piwo siekierą

  Krótka instrukcja dla tych, którzy proste czynności lubią wykonywać w skomplikowany sposób.