Pure

Artykuły - Pure (17)

 • Pure - aplikacja typu Sex on Demand

  Pure - aplikacja typu Sex on Demand

  Pure to nowy serwis randkowy, który w ciągu zaledwie miesiąca zyskał sporą popularność. Dzięki zmyślnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej, zapewnia on usługę, którą można określić mianem "seksu na żądnie".
 • Podpisanie umowy z międzynarodową siecią Pure Health&Fitness

  Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 23 stycznia 2012 roku została podpisana umowa z międzynarodową siecią Pure Health&Fitness, której przedmiotem jest dostarczenie i wdrożenie przez ACREO zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP MS Dynamics NAV oraz systemu BI. Wdrożeniem zostaną objęte spółki Pure Health&Fitness w Polsce, Rumunii, Bułgarii,Czechach, Turcji, a w kolejnym etapie także w Malezji i Indonezji. Zarząd Emitenta wskazuje, iż wysokość wynagr
 • Ray Wilson - biografia

  Ray Wilson to brytyjski muzyk, wokalista i kompozytor, członek zespołów Guaranted Pure, Stiltskin, Cut i Genesis. Ray Wilson urodził się 8 września 1968 roku w Dumfries w Szkocji. Ray Wilson, wyróżniony przez "Classic Rock Magazin" jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za swoją sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Ray miał kilku muzycznych przewodników. Ojciec zaszczepił w nim sympatie do amerykańskich pio
 • IQ MEDICA realizuje strategię

  Raport bieżący nr 4/2011Podstawa prawna: Inne uregulowania IQ MEDICA SA nawiązała współpracę z Pure Health and Fitness. Dzięki tekj współpracy IQ MEDICA SA poszerzy swoją sieć salonów usług o 4 nowe lokalizacje znajdujące się w najlepszych centrach handlowych w Polsce: 1. Złote tarasy w Warszawie 2. Blue City w Warszawie 3. Caprun Arena w Lubinie 4. Mazovia w Płocku Pure Haleth and Fitness jest to najszybciej rozwijająca się i odnosząca największe sukcesy sieć klubów fitness , która obecnie
 • IQ MEDICA realizuje strategię

  IQ MEDICA nawiązała współpracę z Pure Health and Fitness . Dzięki tej współpracy , IQ Medica poszerzy swoją sieć salonów usług o 4 nowe lokalizacje znajdujące się w najlepszych centrach handlowych w Polsce: 1.Złote Tarasy w Warszawie, 2.Blue City w Warszawie, 3. Caprun Arena w Lubinie 4. Mazovia w Płocku. Pure Health and Fitness jest to najszybciej rozwijająca się i odnosząca największe sukcesy sieć klubów fitness , która obecnie posiada 19 klub
 • Płyta nasycona przemocą

  Płyta nasycona przemocą

  Niebawem pojawi się wydawnictwo "Pure Fucking Mayhem", pierwszym z prawdziwego zdarzenia DVD poświęconym historii Mayhem, legendy norweskiej sceny metalowej.
 • Rockowe "Jeżozwierze" w Polsce

  Rockowe "Jeżozwierze" w Polsce

  Brytyjska grupa Porcupine Tree ponownie pojawi się w naszym kraju. W piątek, 6 lipca, zagra w Warszawie, a dzień później w Krakowie. Oba koncerty otwierać będą rodacy "Jeżozwierzy" - grupa Pure Reason Revolution.
 • Sonic Reign: Surowo, mrocznie i czysto

  Sonic Reign: Surowo, mrocznie i czysto

  Nowa nazwa na metalowej scenie, niemiecka grupa Sonic Reign wyda swój pierwszy album w barwach Metal Blade Records. Płyta "Raw Dark Pure", będąca wg wydawcy "współczesną wersją black metalu", ukaże się 5 kwietnia.
 • Blackfield w Warszawie

  Blackfield w Warszawie

  W czwartek, 22 lutego, w warszawskim klubie "Proxima" jedyny koncert w naszym kraju da grupa Blackfield, na czele której stoją Steven Wilson (lider Porcupine Tree) i izraelski muzyk Aviv Geffen. Przed nią zagra brytyjska formacja Pure Reason Revolution.
 • Birds Of Prey: Death'n'roll z Południa

  Birds Of Prey: Death'n'roll z Południa

  Birds Of Prey, nowy, studyjny projekt muzyków m.in. Alabama Thunderpussy, Baroness, Municipal Waste, Beaten Back To Pure i Burnt By The Sun, ma już gotowy debiutancki album "Weight Of The Wound". Southernmetalowcy ze stanu Wirginia zapowiadają potężna dawkę death'n'rolla, która 31 lipca dotrze do fanów dzięki Relapse Records.