Puchar Świata w Zakopanem

Synonimy:
PŚ na Wielkiej Krokwi, PŚ w Zakopanem
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Puchar Świata w Zakopanem (303)

Filmy - Puchar Świata w Zakopanem (87)

 • Dawid Kubacki: Nie jest to komfortowa sytuacja. Wideo

  - Nie jest to komfortowa sytuacja, kiedy z belki ściągają, a jeszcze bardziej niekomfortowa jest, gdy widzisz, że ściągają cię, bo jest mocny wiatr z tyłu. A kiedy dostałem zielone światło, widziałem z jakim "entuzjazmem" trener mi machnął, więc już widziałem, że nie będzie zbyt dobrze za progiem - mówił Dawid Kubacki po niedzielnym konkursie w Zakopanem.
 • Skoki. Klemens Murańka po konkursach w Zakopanem. Wideo

  - Fajnie jechać na mistrzostwa świata, ale chciałoby się tam też skakać. Musimy walczyć o miejsce w składzie - mówił Klemens Murańka, który znalazł się w kadrze na mistrzostwa w Oberstdorfie.
 • Skoki. Kamil Stoch: Nie jestem daleki od dobrego skakania. Wideo

  - Coś się zamazało i zaczęło iść nie w tym kierunku, w którym powinno. Podtrzymuję to, że nie jestem daleki od dobrego skakania. Fizycznie i mentalnie czuję się bardzo dobrze - mówił Kamil Stoch po nieudanych dla niego konkursach w Zakopanem.
 • Trener Michal Doleżal po sobotnim konkursie w Zakopanem. Wideo

  - W tym sezonie już czterech naszych zawodników stało na podium, więc trzeba to docenić. Ta czwórka jest mocna. Wiemy, że pozostałych też stać na więcej, ale dzisiaj się nie udało. Trzeba się skoncentrować na niedzieli i poprawić skoki, bo jest jeszcze rezerwa - mówił trener polskich skoczków Michal Doleżal po konkursie PŚ w Zakopanem.