Puchar Federacji

Artykuły - Puchar Federacji (368)

 • Puchar Federacji. Polki wygrały z Bułgarią 2-0

  Puchar Federacji. Polki wygrały z Bułgarią 2-0

  Polskie tenisistki pokonały w Tallinnie Bułgarki 2-0 i zakończyły udział w turnieju Grupy I strefy euro-afrykańskiej Pucharu Federacji na miejscach 5-6. Punkty dla "Biało-Czerwonych" zdobyły w singlu Iga Świątek i Magdalena Fręch.
 • Puchar Federacji. Serena Williams zagra tylko w deblu przeciwko Holandii

  Puchar Federacji. Serena Williams zagra tylko w deblu przeciwko Holandii

  Była liderka światowego rankingu Serena Williams, która pięć miesięcy po urodzeniu córeczki wróciła na kort, zagra jedynie w grze deblowej w reprezentacji USA w tenisowym meczu Pucharu Federacji przeciwko Holandii w weekend w Asheville.
 • Puchar Federacji: Polskie tenisistki przegrały z Łotyszkami 1:2

  Puchar Federacji: Polskie tenisistki przegrały z Łotyszkami 1:2

  Polskie tenisistki przegrały z Łotyszkami 1:2 w swoim drugim meczu w turnieju Grupy I strefy euro-afrykańskiej Pucharu Federacji w Tallinnie.
 • Puchar Federacji: Serena Williams w kadrze Amerykanek

  Puchar Federacji: Serena Williams w kadrze Amerykanek

  W najbliższy weekend kibice tenisa w końcu zobaczą Serenę Williams w akcji. 36-latka zapowiedziała występ w Pucharze Federacji. Amerykanki zagrają w Grupie Światowej przeciwko Holandii.
 • Puchar Federacji. Polska bez Agnieszki Radwańskiej, z Dawidem Celtem

  Puchar Federacji. Polska bez Agnieszki Radwańskiej, z Dawidem Celtem

  Polskie tenisistki, bez Agnieszki Radwańskiej w składzie, w środę rozpoczną udział w turnieju Grupy I strefy euro-afrykańskiej Pucharu Federacji. "Biało-Czerwone", pod wodzą nowego kapitana Dawida Celta, w Tallinnie powalczą o awans do barażu o Grupę Światową II.
 • Puchar Federacji. Agnieszka Radwańska zrezygnowała kolejny raz z kadry

  Puchar Federacji. Agnieszka Radwańska zrezygnowała kolejny raz z kadry

  To już pewne. Agnieszka Radwańska nie zagra w meczach Grupy I strefy Euro-afrykańskiej Pucharu Federacji. Turniej w Tallinie odbędzie się w dniach 7-10 lutego. W poniedziałek nowy kapitan reprezentacji Dawid Celt ogłosił skład, w którym brakuje jego żony i najlepszej polskiej tenisistki.
 • Dawid Celt kapitanem polskiej reprezentacji

  Dawid Celt kapitanem polskiej reprezentacji

  O zmianie na tym stanowisku mówiło się od pewnego czasu. Dotychczasowa kapitan reprezentacji Polski w Pucharze Federacji, a więc Klaudia Jans-Ignacik nie mogła w pełni zaangażować się w pracę w drużynie. Nowy szefem naszej drużyny narodowej został Dawid Celt, a więc drugi trener i mąż Agnieszki Radwańskiej.
 • Puchar Federacji. Białoruś - USA 1-1

  Puchar Federacji. Białoruś - USA 1-1

  Białoruś remisuje z USA 1-1 po pierwszym dniu finału tenisowego Pucharu Federacji, który odbywa się w Mińsku.
 • Zarząd ITF zaakceptował propozycje zmian w Pucharze Davisa i Pucharze Federacji

  Zarząd Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) zaakceptował propozycje zmian w Pucharze Davisa i Pucharze Federacji, której rekomendują komitety odpowiadające za te rozgrywki. Nowe przepisy dotyczą m.in. skrócenia męskich meczów w singlu.
 • Remisy w półfinałach Pucharu Federacji

  Remisy w półfinałach Pucharu Federacji

  Białoruś remisuje w Mińsku ze Szwajcarią, a USA na Florydzie z Czechami po pierwszych dwóch pojedynkach półfinałów tenisowego Pucharu Federacji. Dokończenie rywalizacji w niedzielę.

Filmy - Puchar Federacji (11)