Psy 3. W imię zasad

Artykuły - Psy 3. W imię zasad (26)

 • "Psy 3" obejrzało już ponad milion widzów

  "Psy 3" obejrzało już ponad milion widzów

  Trzecią część "Psów" obejrzało w kinach już ponad milion widzów - poinformował dystrybutor obrazu - Kino Świat. ​
 • "Psy 3" z rewelacyjnym wynikiem

  "Psy 3" z rewelacyjnym wynikiem

  Sfora Franza Maurera opanowała kina! Już niemal 800 tysięcy widzów obejrzało "Psy 3. W imię zasad".
 • Władysław Pasikowski: Nakręcę "Psy 4", jeśli "Psy 3" obejrzą 2 miliony widzów

  Władysław Pasikowski: Nakręcę "Psy 4", jeśli "Psy 3" obejrzą 2 miliony widzów

  W ciągu trzech pierwszych dni od premiery film "Psy 3. W imię zasad" obejrzało prawie 400 tysięcy widzów. To wynik, który sprawia, że film Władysława Pasikowskiego może się pochwalić najlepszym w tym roku otwarciem. Sam reżyser uważa jednak, że to mało. I zapowiada, że ma już pomysł na kolejną część "Psów", ale nakręci ją tylko wtedy, gdy trzecią odsłonę obejrzą w kinach przynajmniej 2 miliony osób.
 • "Psy 3. W imię zasad": Rekordowe otwarcie 2020

  "Psy 3. W imię zasad": Rekordowe otwarcie 2020

  W trzy dni od premiery "Psów 3" nowy film Władysława Pasikowskiego obejrzało prawie 400 tysięcy widzów. To najlepszy weekend otwarcia 2020 roku w polskich kinach.
 • "Psy 3. W imię zasad": Niepotrzebny powrót [recenzja]

  "Psy 3. W imię zasad": Niepotrzebny powrót [recenzja]

  Powrót legendy? A może odgrzewany kotlet? Premierze "Psów 3" towarzyszyło wiele obaw i oczekiwań. Jedne i drugie szły w skrajności, a tymczasem wyszło coś pomiędzy. Nie jest tak źle, jak wieścili niektórzy. Z drugiej strony, trzecia część historii Franza Maurera nie powtarza sukcesu kultowego filmu z 1992 roku.
 • Córka Bogusława Lindy nie znała filmów ojca

  Córka Bogusława Lindy nie znała filmów ojca

  Aleksandra Linda ma 28 lat i właśnie zagrała niewielką rolę w filmie "Psy 3. Ostatnia krew". Zanim stanęła na planie tej produkcji, musiała obejrzeć poprzednie dwie części kultowego dzieła z udziałem swojego ojca. Wcześniej nie pozwalali jej na to rodzice, którzy uznali, że pełne przemocy oraz seksu "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew" nie są dla niej odpowiednie.
 • "Psy 3": Narodziła się nowa gwiazda polskiego kina

  "Psy 3": Narodziła się nowa gwiazda polskiego kina

  O ile kobiecym symbolem pierwszej odsłony "Psów" była Angela, grana przez Agnieszkę Jaskółę, o tyle w "Psach 3" na pierwszym planie jest Ola. Tą rolą debiutuje na dużym ekranie Dominika Walo, studentka łódzkiej Filmówki.
 • Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Kreowany przez Bogusława Lindę "Franz" Maurer ma konkurencję. Jest nią postać policjanta grana przez Marcina Dorocińskiego. Niepokornego twardziela, który ma własny kodeks moralny. Film "Psy 3. W imię zasad" trafi na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia.
 • "Psy": Strzelają i przeklinają

  "Psy": Strzelają i przeklinają

  ​"Tylko strzelają i przeklinają! Potem młodzież to ogląda! I też przeklina!" - mówi o filmie "Psy" Władysława Pasikowskiego jeden z bohaterów serialu komediowego "13 posterunek". Komentarz był o tyle zabawny, że wypowiadała go postać grana przez Cezarego Pazurę, którego rola "Nowego" wprowadziła do czołówki polskich aktorów. Jego opinia świetnie oddawała jednak stereotyp, jaki kilka lat po premierze zaczął być kojarzony z "Psami".
 • "Psy 3": Cezary Pazura o przełomie w karierze

  "Psy 3": Cezary Pazura o przełomie w karierze

  Po ponad 25 latach od premiery "Psów" Cerazy Pazura znów otrzymał od Władysława Pasikowskiego szansę wcielenia się w postać Nowego. W filmie "Psy 3. W imię zasad aktor zagrał rolę dramatyczną, z czego się cieszy, bo kojarzony jest z komediami. Czy ten film nada jego karierze nowy kierunek?

Filmy - Psy 3. W imię zasad (1)