pseudokibice

Artykuły - Pseudokibice (175)

 • Ruch Chorzów. Pseudokibice skazani na kary więzienia

  Ruch Chorzów. Pseudokibice skazani na kary więzienia

  Trzy i cztery lata za kratami spędzą kibole, którzy w grudniu 2018 roku napadli na dwóch byłych kolegów z bojówki Ruchu Chorzów. Tylko szczęśliwym zrządzeniem losu zaatakowani zostali przy życiu.
 • ​Gangster Jacek W., pseudokibic Cracovii, zatrzymany przez brytyjską policję

  ​Gangster Jacek W., pseudokibic Cracovii, zatrzymany przez brytyjską policję

  W Leicester zatrzymany dzisiaj został Jacek W. pseudonim "Małpa". To jeden z najgroźniejszych polskich przestępców, powiązany ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców. Jest sympatykiem Cracovii i bliskim współpracownikiem poszukiwanej listem gończym Magdaleny Kralki.
 • Pseudokibice pobili młodego piłkarza GKS-u Tychy

  Pseudokibice pobili młodego piłkarza GKS-u Tychy

  Chuligani, mieniący się kibicami piłki nożnej, po raz kolejny dali o sobie znać. Tym razem ofiarą pseudokibiców padł młody piłkarz GKS-u Tychy, który został pobity przez innych młodocianych fanów.
 • Rafał Gikiewicz po scysji z chuliganami: Żona powiedziała mi, że jestem idiotą

  Rafał Gikiewicz po scysji z chuliganami: Żona powiedziała mi, że jestem idiotą

  Polski bramkarz Unionu Berlin Rafał Gikiewicz został okrzyknięty bohaterem nie tylko przez niemieckie media po tym, jak powstrzymał chuliganów, którzy wtargnęli na boisko podczas derbów Berlina z Herthą. Jego żona zmyła mu jednak głowę.
 • Pseudokibice zatrzymani pod zarzutem pobicia nastolatków

  Policja zatrzymała dwóch pseudokibiców z Katowic, podejrzanych o pobicie dwóch nastolatków. Do napaści doszło pod koniec lipca w jednym z tramwajów. Nastolatkowie zostali zaatakowani, bo napastnicy przypuszczali, że kibicują innej drużynie piłkarskiej.
 • Fani Cracovii usłyszą zarzuty po burdach w Bratysławie

  Fani Cracovii usłyszą zarzuty po burdach w Bratysławie

  Trzem Polakom i czterem Holendrom postawione zostaną zarzuty wywołania zamieszek - poinformowała słowacka policja. W środę wieczorem chuligani związani z Cracovia, Ajaksem Amsterdam i Lewskim Sofia, podróżujący na mecze 1. rundy kwalifikacji piłkarskiej Ligi Europy, stoczyli masową bójkę w centrum Bratysławy.
 • DAC Dunajska Streda - Cracovia. Polscy kibice brali udział w awanturze w Bratysławie

  DAC Dunajska Streda - Cracovia. Polscy kibice brali udział w awanturze w Bratysławie

  To była regularna wojna z udziałem polskich pseudokibiców w Bratysławie - czytamy na rmf24.pl. Jak donosi słowacka prasa, wieczorem na Starym Mieście doszło do bijatyki między fanami Cracovii, których wsparli kibice Ajaksu Amsterdam, a kibicami bułgarskiej drużyny Lewski Sofia. Policja zatrzymała 107 osób, spośród nich 41 to Polacy, 51 Bułgarów i 15 Holendrów. Służby informują również o 17 rannych.
 • Gang pseudokibiców na Śląsku. Kolejnych 17 podejrzanych

  Gang pseudokibiców na Śląsku. Kolejnych 17 podejrzanych

  Przemyt i handel narkotykami, udział w bójkach, pobicia, groźby i wymuszenia rozbójnicze - to niektóre z 80 zarzutów wobec 17 osób zatrzymanych ostatnio w śledztwie dotyczącym gangu, wyrosłego w środowisku piłkarskich kibiców Górnika Zabrze. W sumie podejrzanych jest już 50 osób.
 • Bójka pseudokibiców w Galerii Krakowskiej

  Bójka pseudokibiców w Galerii Krakowskiej

  Bójka pseudokibiców Wisły Kraków w Galerii Krakowskiej! Na jednym z pięter doszło do szamotaniny, a następnie jeden z pseudokibiców oddał strzał z rakietnicy - informuje RMF FM.
 • Panathinaikos - Olympiakos. Greckie derby przerwane z powodu burd

  Panathinaikos - Olympiakos. Greckie derby przerwane z powodu burd

  Po raz kolejny greckie derby pomiędzy Panathinaikosem a Olympiakosem przegrały z agresją. Z powodu burd wywołanych przez pseudokibiców na Stadionie Olimpijskim w Atenach mecz został przerwany w 70. minucie i nie został dokończony.

Filmy - Pseudokibice (13)