przyjęcie weselne

Artykuły - Przyjęcie weselne (6)

 • Ślub w plenerze - niezapomniane przeżycie

  Ślub w plenerze - niezapomniane przeżycie

  Od kilku lat nieustannie rośnie liczba ślubów i wesel organizowanych w plenerze. Co prawda, jest to kosztowne, pracochłonne i czasochłonne przedsięwzięcie, ale wykonalne, a efekt końcowy z reguły zapiera dech w piersiach tak gościom, jak i młodej parze.
 • Weselny dziecięcy świat

  Weselny dziecięcy świat

  Wiele par zastanawia się, czy zapraszać małe dzieci na ślub i przyjęcie weselne.
 • Rosja: Wybuch gazu na przyjęciu weselnym, 55 rannych

  We Władykaukazie, stolicy Północnej Osetii, co najmniej 55 osób zostało rannych w wyniku wybuchu butli z gazem. Eksplozja nastąpiła podczas przyjęcia weselnego zorganizowanego na terenie prywatnej posesji.
 • 20 najdroższych ślubów gwiazd

  20 najdroższych ślubów gwiazd

  Przyjęcie weselne gwiazdy to wielki finał planowanego wydarzenia. Jako że budżet zwykle nie jest problemem, w sprawach ślubnych można pozwolić sobie na rozrzutność. Ale to poziom zainteresowania odróżnia przyjęcia gwiazd od innych przyjęć nawet tych bardzo bogatych. Sławni projektanci osobiście nadzorują przygotowanie szytych na zamówienie sukni ślubnych. Najsławniejsi szefowie kuchni ściągani są do obsługi cateringu. I nawet miejsce wydarzenia, zwykle niedostępne lub zbyt drogie dla ogółu społeczeństwa staje się dla osób sławnych przedmiotem pożądania.
 • Państwo młodzi nie zapłacili za przyjęcie weselne

  Państwo młodzi nie zapłacili za przyjęcie weselne

  Nietypowo zakończyło się weselne przyjęcie w oberży w południowej Austrii. Państwo młodzi i ich goście tuż przed deserem wstali od stołów i opuścili salę nie płacąc rachunku.
 • Gejowskie filmy wszech czasów

  Gejowskie filmy wszech czasów

  Jedno z brytyjskich pism poświęconych problemom mniejszości seksualnych dokonało zestawienia najlepszych filmów, w których sportretowano homoseksualistów. Zwycięstwo na liście przyznano brytyjskiej love story "Beautiful Thing", której bohaterami byli dwaj nastoletni londyńscy geje. Drugie miejsce zajęło wielokrotnie nagradzane tajwańskie "Przyjęcie weselne", nakręcone przez samego Anga Lee ("Przyczajony tygrys, ukryty smok", "Hulk").

Filmy - Przyjęcie weselne (3)

 • Błotny dramat nowożeńców

  Dobra pogoda jest jednym z podstawowych warunków udanego ślubu i przyjęcia weselnego. Gdy mało przyjazna aura burzy plany pary młodej łatwo o katastrofę, w tym jednym z najważniejszych dni w życiu. Taka sytuacja mała miejsce w Chinach, gdzie intensywne opady deszczu doprowadziły do błotnego dramatu nowożeńców.
 • Wysokie koszty sprawiają, że młodzi ludzie rezygnują z wesela

  Za samą sukienkę możemy zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Niewiele mniej będzie kosztował garnitur. Żeby związek został przypieczętowany, konieczne są oczywiście obrączki. Tu też jest to inwestycja na lata, więc warto, żeby była to biżuteria piękna i trwała. To kolejny wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Urasta to do ceny dobrego samochodu, na który trzeba nagle niemalże z tygodnia na tydzień znaleźć pieniądze – mówi Halina Kochalska, analityk Open Finance.
 • Rośnie popyt na konsultantów ślubnych

  Wedding planner zajmuje się organizacją wesela od A do Z. Rozwiązuje wszystkie problemy, np. jeśli w trakcie ślubu dzieje się coś, co nie powinno się wydarzyć. Często państwa młodych nawet o tym nie informuje, żeby po prostu się nie denerwowli. Zdarzają się sytuacje, kiedy na weselu zabraknie lodu, to my wsiadamy w samochód i jedziemy. Jeśli którejś z cioć, pannie młodej czy druhnie obluzuje się czy naderwie sukienka, to my to zszywamy – tłumaczy Alicja Bartkowiak z firmy Wedding Designers.