przesyłki

Artykuły - Przesyłki (122)

Filmy - Przesyłki (3)

  • Rekord na rynku przesyłek. Pocztowcy i kurierzy mają przed świętami ręce pełne roboty

    Rok 2018 jest kolejnym rekordowym pod względem wolumenu przesyłek. Przed samymi świętami Bożego Narodzenia ich wolumen wzrasta o ponad 40 proc. w stosunku do pozostałych okresów roku, dlatego nie odkładajmy zamawiania prezentów, ani nadawania paczek i listów na ostatnią chwilę – przekonuje Marcin Cichy szef Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
  • UPS z nowymi możliwościami odbioru paczek

    Klienci oczekują wygody. To oni chcą decydować, gdzie, kiedy i w jaki sposób będą mogli odebrać swoje przesyłki. Jeśli sklep da swoim im wybór, to stanie się konkurencyjny na rynku – podkreśla w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Biznes Małgorzata Matusiewicz, dyrektor marketingu UPS Polska.
  • Poczta Polska wprowadza elektroniczne potwierdzenie odbioru przesyłek

    Powiadomienie klienta o dostarczeniu lub zwrocie wysłanej przez niego przesyłki poleconej to duża oszczędność czasu i wygoda, podobnie jak e-awizo – mówi Agencji Informacyjnej Newseria Kinga Dobrzyń, dyrektor Biura Rozwoju Usług Listowych Poczty Polskiej. – Dostaniemy informację o przesyłce, którą właśnie wysłaliśmy, gdy jesteśmy w pracy czy w ogóle poza domem. Albo o przesyłce, która na nas czeka w placówce pocztowej.