przeróbka

Artykuły - Przeróbka (35)

 • Naukowy cover "Bohemian Rhapsody" Queen (wideo)

  Naukowy cover "Bohemian Rhapsody" Queen (wideo)

  Co łączy zespół Queen, teorię strun oraz Kanadę? Okazuje się, że bardzo wiele. Udowodnił to pewien student fizyki, nagrywając nową wersję "Bohemian Rhapsody".
 • "Ona tańczy dla mnie" w wersji trapowej

  "Ona tańczy dla mnie" w wersji trapowej

  Do sieci trafiła kolejna przeróbka discopolowego hitu grupy Weekend.
 • Rodzinny duet od przeróbek. Sprawdź bliźniaczki!

  Rodzinny duet od przeróbek. Sprawdź bliźniaczki!

  Klip do piosenki "Love The Way You Lie" Eminema i Rihanny zbliża się do granicy 50 milionów odtworzeń w internecie. Nic dziwnego, że pojawiło się sporo mniej lub bardziej udanych przeróbek - sprawdźcie wersję duetu HelenaMaria.
 • Zła sława, pusta przeróbka

  Zła sława, pusta przeróbka

  "Fame", reż. Kevin Tancharoen, USA 2009, Forum Film, premiera kinowa: 6 listopada 2009
 • Taneczna Kate odlatuje

  Taneczna Kate odlatuje

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do najnowszego singla belgijskiej wokalistki Kate Ryan. "Ella, Elle L'a" to taneczna przeróbka wielkiego francuskiego przeboju z lat 80. autorstwa France Gall.
 • IRA i "Autobiografia"

  IRA i "Autobiografia"

  Na płycie "Londyn 08:15" obok autorskich numerów grupy IRA miała się znaleźć także jedna przeróbka - słynny hymn "Autobiografia" Perfectu.
 • Mistrzowie przeróbek w Polsce

  Mistrzowie przeróbek w Polsce

  Nouvelle Vague zagrają w marcu w Poznaniu i Warszawie.
 • Rod Stewart: Król przeróbek

  Rod Stewart: Król przeróbek

  Za sprawą kompilacyjnego wydawnictwa "Still the Same... Great American Rock Classics of Our Time" brytyjski wokalista Rod Stewart zdobył czwarty w karierze Numer Jeden na amerykańskiej liście "Billboard 200". Album zawiera jedynie przeróbki znanych rock'n'rollowych piosenek, ale najwyraźniej formuła interpretowania cudzych kompozycji służy Stewartowi.
 • Superpuder: Posłuchaj przeróbki Britney Spears!

  Superpuder: Posłuchaj przeróbki Britney Spears!

  Na stronach INTERIA.PL zapowiadaliśmy już, że grupa Superpuder, znana z piłkarskich przebojów "Rasiak Song" i "Co zrobił Janas?", przygotowała kolejny utwór. Tym razem jest to przeróbka wielkiego przeboju "... Baby One More Time" Britney Spears. Tylko u nas możecie już posłuchać wersji Superpudru, która zapowiada ich debiutancką płytę "Pierwsze słyszę". - W końcu się zmobilizowaliśmy, bo Bryśka urodziła synka, to jakoś chcieliśmy to uczcić - tłumaczy nam Wojtek Łuszczykiewicz, lider jajcarskiej ekipy z Łodzi.
 • Superpuder-Biografia

  Nagrana na początku 2006 roku piosenka "Rasiak Song" - przeróbka wielkiego przeboju Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" z tekstem dotyczącym Grzegorza Rasiaka, napastnika piłkarskiej reprezentacji Polski - sprawiła, że o grupie Superpuder zrobiło się głośno. W tekście utworu pojawiają się także inni bohaterowie zbiorowej wyobraźni jak choćby piłkarze Frank Lampard i Michael Owen, a także Chuck Norris, Ryś z "Klanu", czy Nina Terentiew. Pochodzący z Łodzi kwartet powstał na początk

Filmy - Przeróbka (10)