przeprowadzka

Artykuły - Przeprowadzka (38)

Filmy - Przeprowadzka (4)

 • Para studentów wykazała się dużą kreatywnością. Nie uwierzycie

  Dwóch studentów z Saint Louis w amerykańskim stanie Missouri wykazało się dużą kreatywnością. Matt Cortigiani, który sprzedał kanapę swojemu przyjacielowi Aleksowi Wheelsowi, pomógł przetransportować ją przy pomocy... elektrycznych hulajnóg. (STORYFUL/x-news)
 • Najmłodszy polski milioner przeprowadził się do Kalifornii

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka był założyciel Codewise Robert Gryn. Okrzyknięty najmłodszym polskim milionerem 31-latek parę miesięcy temu przeprowadził się do Kalifornii. Wyznał, że spełnił tym samym swoje marzenie. - Zakochałem się w Santa Monice 7 lat temu i powiedziałem sobie, że kiedyś tam będę mieszkał - powiedział. Jaka historia za tym stoi? (20m2 Łukasza/x-news)
 • Przeprowadzka może być niebezpieczna

  Przeprowadzki mogą być niebezpieczne. Przekonał się o tym jeden z mężczyzn, którego widzimy na nagraniu. Oboje stali z tyłu samochodu z wyciągniętymi rękami czekając, aż sofa obniży się na tyle by mogli ją złapać. Niestety coś poszło nie tak. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 • Monika Zamachowska: Nie kupiliśmy z mężem nowego mieszkania

  Dziennikarka zaprzecza, jakoby kupiła luksusowe mieszkania w Warszawie. Razem z mężem przeprowadziła się wprawdzie z Konstancina do centrum miasta, ale nie do nowego apartamentu. Para zamieszkała w mieszkaniu mającym ponad 80 lat. Monika i Zbigniew Zamachowscy rozpoczęli kolejny etap w życiu. Ponad rok po ślubie para ponownie zmieniła miejsce zamieszkania. Z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej Zamachowscy przeprowadzili się z powrotem do centrum miasta. Wbrew doniesieniom prasowym nie kupili jednak luksusowego mieszkania na Żoliborzu.