Biznes - przeprosimy

Artykuły - Przeprosimy (5)

 • Tygodnik "wSieci" ma przeprosić T. Lisa za głośną okładkę

  Tygodnik "wSieci" ma przeprosić T. Lisa za głośną okładkę

  Tygodnik "wSieci" ma przeprosić Tomasza Lisa za swą okładkę z 2013 r., gdzie naczelny "Newsweeka" był przedstawiony w mundurze kojarzonym z SS, zakrwawionym różańcem w ręku i podpisem: - Prawie jak Goebbels - orzekł prawomocnie w piątek Sąd Apelacyjny w Warszawie.
 • TVP przeprosi za program ws. gwałtu w stowarzyszeniu

  TVP przeprosi za program ws. gwałtu w stowarzyszeniu

  TVP ma przeprosić stowarzyszenie rodzin i opiekunów osób z zespołem Downa za swój materiał o rzekomym gwałcie dokonanym na jednym z podopiecznych przez wolontariuszy stowarzyszenia - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.
 • Trójka: Były dyrektor musi przeprosić

  Trójka: Były dyrektor musi przeprosić

  Po ponad trzech latach jest wyrok. Dziś Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał, aby były dyrektor Radiowej Trójki - Jacek Sobala - przeprosił Związek Zawodowy Dziennikarzy i Pracowników Programu III Polskiego Radia za słowa wypowiedziane w wywiadzie dla portalu "Wirtualne media".
 • Sąd: Polskapresse ma przeprosić Agnieszkę Radwańską

  Sąd: Polskapresse ma przeprosić Agnieszkę Radwańską

  Polskapresse musi przeprosić znaną tenisistkę Agnieszkę Radwańską za tekst z jednej ze swych gazet sprzed trzech lat, w którym zasugerowano, że Radwańska "podłożyła się" swej siostrze Urszuli w turnieju w Dubaju - orzekł w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie.
 • Getin Noble Bank ma przeprosić i zapłacić

  Getin Noble Bank ma przeprosić śląskiego dziennikarza radiowego Adama Grzesika i wypłacić mu 57 tys. zł zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych - zdecydował we wtorek Sąd Okręgowy w Katowicach. Wyrok nie jest prawomocny.