przeprosimy

Artykuły - Przeprosimy (5)

 • Tygodnik "wSieci" ma przeprosić T. Lisa za głośną okładkę

  Tygodnik "wSieci" ma przeprosić T. Lisa za głośną okładkę

  Tygodnik "wSieci" ma przeprosić Tomasza Lisa za swą okładkę z 2013 r., gdzie naczelny "Newsweeka" był przedstawiony w mundurze kojarzonym z SS, zakrwawionym różańcem w ręku i podpisem: - Prawie jak Goebbels - orzekł prawomocnie w piątek Sąd Apelacyjny w Warszawie.
 • TVP przeprosi za program ws. gwałtu w stowarzyszeniu

  TVP przeprosi za program ws. gwałtu w stowarzyszeniu

  TVP ma przeprosić stowarzyszenie rodzin i opiekunów osób z zespołem Downa za swój materiał o rzekomym gwałcie dokonanym na jednym z podopiecznych przez wolontariuszy stowarzyszenia - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.
 • Trójka: Były dyrektor musi przeprosić

  Trójka: Były dyrektor musi przeprosić

  Po ponad trzech latach jest wyrok. Dziś Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał, aby były dyrektor Radiowej Trójki - Jacek Sobala - przeprosił Związek Zawodowy Dziennikarzy i Pracowników Programu III Polskiego Radia za słowa wypowiedziane w wywiadzie dla portalu "Wirtualne media".
 • Sąd: Polskapresse ma przeprosić Agnieszkę Radwańską

  Sąd: Polskapresse ma przeprosić Agnieszkę Radwańską

  Polskapresse musi przeprosić znaną tenisistkę Agnieszkę Radwańską za tekst z jednej ze swych gazet sprzed trzech lat, w którym zasugerowano, że Radwańska "podłożyła się" swej siostrze Urszuli w turnieju w Dubaju - orzekł w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie.
 • Getin Noble Bank ma przeprosić i zapłacić

  Getin Noble Bank ma przeprosić śląskiego dziennikarza radiowego Adama Grzesika i wypłacić mu 57 tys. zł zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych - zdecydował we wtorek Sąd Okręgowy w Katowicach. Wyrok nie jest prawomocny.

Filmy - Przeprosimy (1)

 • Złodzieje oddali skradziony sprzed domu posąg lwa. Dorzucili kwiaty i kartkę z przeprosinami

  Dwóch złodziei zwróciło skradziony posąg lwa sprzed posesji w West Chester w Pensylwanii. Przed drzwiami wejściowymi zostawili także kartę z przeprosinami i kwiaty. Statua została skradziona z frontowego ganku rezydencji w środę, 3 kwietnia. Departament Policji West Chester opublikował wcześniej nagranie pokazujące moment kradzieży posągu z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców. Następnie policjanci udostępnili wideo ze zwrotem posągu, dziękując tym, którzy rozpowszechnili nagranie z kradzieży, które wpłynęło na złodziei, którzy prawdopodobnie w obawie przed rozpoznaniem, oddali posąg. „Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili wideo i dwóm mężczyznom, którzy postąpili mądrze zwracając skradziony przedmiot. Właściciel jest wdzięczny” – napisali policjanci. (STORYFUL/x-news)