przepowiednie

Artykuły - Przepowiednie (16)

Filmy - Przepowiednie (9)

 • Rok Konia: Konflikty i możliwość wojny

  Chińczycy weszli w nowy rok według Kalendarza Księżycowego. Będzie to Rok Drewnianego Konia. Czego możemy się po nim spodziewać? Azjatyccy wróżbici ostrzegają, że Rok Drewnianego Konia ma obfitować w konflikty i katastrofy naturalne. W Azji zaś może nawet dojść do konfliktu między dużymi państwami... Spekulowano, że może chodzić o spór między Japonią i Chinami. Sugerowano nawet, że może ziścić się najczarniejszy scenariusz wybuchu wojny na Półwyspie Koreańskim. Ostatnie wydarzenia na Ukrainie i postawa Rosji każą nam jednak skierować wzrok w zupełnie innym kierunku. Dodajmy, że konflikt na Krymie potencjalnie angażuje także Turcję, Chiny i Japonię. Ta ostatnia stanowczo sprzeciwia się moskiewskiej interwencji na Krymie i może ją wykorzystać jako pretekst do odebrania Rosji wyspy Sachalin, o którą od lat toczy się spór.
 • Władza, intrygi i rozmowy z duchami

  Wróżbici doradzają nie tylko w sprawach miłosnych, ale także politycznych. Rozmowa z jasnowidzem może przynieść pocieszenie, a niektórzy twierdzą nawet, że chroni przed pechem.
 • Pytamy Polaków o 21 grudnia. Czy będzie koniec świata?

  Czy przejmujemy się przepowiedniami Majów? Czy obawiamy się końca świata, który rzekomo ma nadejść 21 grudnia 2012 roku? Postanowiliśmy sprawdzić, czy wśród mieszkańców Krakowa panują apokaliptyczne nastroje...
 • Koniec świata 2012 odwołany?

  A co wy sądzicie o tych wszystkich przepowiedniach?