Sport - przejazd

Artykuły - Przejazd (6)

 • Kubica w bolidzie Renault w Poznaniu

  Kubica w bolidzie Renault w Poznaniu

  Przejazd Roberta Kubicy bolidem Renault po Torze Poznań oraz występ na torze kartingowym to tylko część atrakcji, jakie czekają kibiców podczas N-Gine Renault F1 Team Show, który w najbliższą sobotę odbędzie się w podpoznańskim Przeźmierowie.
 • Piątek w Vancouver: Sprawdź starty Polaków

  Piątek w Vancouver: Sprawdź starty Polaków

  Półfinałowe mecze męskiego turnieju hokejowego będą w piątek najważniejszymi wydarzeniami igrzysk olimpijskich w Vancouver. Najpierw zespół USA zmierzy się z Finlandią, a następnie Kanada spotka się ze Słowacją.
 • Kanada - Rosja, czyli przedwczesny finał

  Ćwierćfinały turnieju hokeistów i alpejski slalom gigant kobiet, w którym trudno wskazać faworytkę, to najciekawsze wydarzenia środowych zmagań w Whistler i Vancouver. W slalomie wystartuje Agnieszka Gąsienica-Daniel.
 • Michał Śliwa mistrzem Polski w downhillu

  "To były czasy" - jest szansa, że tak właśnie przy organizacji kolejnych zawodów w kolarstwie zjazdowym w Ustroniu, będziemy wspominać mistrzostwa Polski w downhillu na Czantorii.
 • Alpejski PŚ: Włosi wygrali konkurs drużynowy

  Reprezentacja Włoch w składzie: Nadia Fanchini, Nicole Gius, Daniela Merighetti, Peter Fill, Werner Heel i Manfred Moelgg, wygrała finałowe zawody w szwedzkim Aare w konkursie drużynowym zamykającym sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Pokonała ekipy Austrii i Szwajcarii.
 • MŚ: Złoto dla Czech, błędy Polki

  MŚ: Złoto dla Czech, błędy Polki

  Katarzyna Karasińska zajęła 21. miejsce w slalomie podczas mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim w szwedzkim Aare. Złoty medal w tej konkurencji wywalczyła reprezentantka Czech Sarka Zahrobska.