przeciek

Artykuły - Przeciek (145)

 • "GPC": Komu zależało na przecieku z tajnego aneksu WSI?

  "GPC": Komu zależało na przecieku z tajnego aneksu WSI?

  „Mamy ściśle tajne dokumenty komisji Antoniego Macierewicza, które w 2007 r. były podstawą stworzenia tzw. aneksu do raportu z weryfikacji WSI ” - donosi tygodnik „Wprost”. Autorzy tekstu nie chcą ujawniać informatora, nie jest jednak tajemnicą, że od 7 lat tzw. aneks WSI znajduje się w Kancelarii Prezydenta - podkreśla "Gazeta Polska Codziennie".
 • Matura 2014: Żadnego przecieku arkuszy nie było

  Matura 2014: Żadnego przecieku arkuszy nie było

  Zarówno Ministerstwo Edukacji Narodowej, jak i Centralna Komisja Egzaminacyjna zaprzeczają, jakoby doszło do przecieku arkuszy tegorocznych egzaminów maturalnych. Takie informacje pojawiły się w internecie.
 • Wściekła Lady Gaga. Wyciekł singel "Applause"

  Wściekła Lady Gaga. Wyciekł singel "Applause"

  Lady Gaga namawia do sieciowego linczu na hakerach, którzy wykradli i udostępnili niedokończoną wersję singla "Applause".
 • "Guardian" ujawnił sprawcę przecieku ws. programu PRISM

  "Guardian" ujawnił sprawcę przecieku ws. programu PRISM

  Źródłem przecieków o prowadzonej na wielką skalę inwigilacji elektronicznej prowadzonej w USA przez Narodową Agencję Bezpieczeństwa (NSA) za pomocą programu PRISM jest były pracownik CIA Edward Snowden - ujawnił dziennik "Guardian" na prośbę Snowdena.
 • Maturalny przeciek. CKE zawiadomiła policję

  Maturalny przeciek. CKE zawiadomiła policję

  Jedno z zadań maturalnych z matematyki wyciekło do internetu w czasie egzaminu. Policja - jak dowiedział się reporter RMF FM - będzie szukać osoby, która wrzuciła je do sieci. Centralna Komisja Egzaminacyjna zapewnia, że maturzyści nie mają powodów do obaw i wyciek nie będzie podstawą do powtórzenia egzaminu. Informację o przecieku radio RMF otrzymało na Gorącą Linię.
 • Przeciek w sprawie pochówku Osamy bin Ladena

  Przeciek z tajnej korespondencji amerykańskich służb wojskowych ujawnia szczegóły pochówku Osamy bin Ladena. Ciało przywódcy al Kaidy, owinięte w biały materiał, wrzucono do morza w nieznanym miejscu.
 • Zdemaskowano policjantki odpowiedzialne za skandal

  Zdemaskowano policjantki odpowiedzialne za skandal

  Dwie policjantki z Los Angeles - Blanca Lopez i Rebecca Reyes - odpowiedzialne są za wyciek zdjęcia pobitej Rihanny, jak wykazało policyjne śledztwo.