przebranie

Artykuły - Przebranie (3)

Filmy - Przebranie (10)

 • "Wyczuwam jakąś machlojkę". Uśmiejesz się

  Czy ci ludzie naprawdę myśleli, że zwierzęta dadzą się nabrać? Gdy wśród nich pojawił się nowy, podejrzany towarzysz, od razu wiedziały, że coś tu jest nie halo. Zobaczcie
 • To ich rodzinna tradycja. Niesamowite

  Larry (25 lat), Patrick (25 lat), Gavin (21 lat) i ich czteroletnia siostra Avery mają ciekawą rodzinną tradycję. Łączą fakt, że ich mama jest fotografką, z corocznym obchodzeniem święta Halloween. W ten sposób już kilka lat z rzędu przebierali się w kostiumy nawiązujące do znanych filmów i książek, a całość w niezwykły sposób dokumentowali.
 • Przyłapała chłopaka w takim stroju. Co robił?

  Dziewczyna po powrocie, usłyszała muzykę i śpiewającego chłopaka w jednym z pokoi. Zaczęła więc nagrywać. Gdy zbliżyła się do drzwi, nie mogła powstrzymać śmiechu. Finał?
 • Jak zrobić hawajską spódniczkę hula?

  Przebrania dla dzieci to świetny pomysł na urozmaicenie zabawy, mają jednak tę wadę, że w sklepie potrafią kosztować fortunę, a nie każdy z nas ma czas i energię, by spędzać długie godziny na przygotowywaniu pięknych kostiumów. Jeśli potrzebujecie dla swojej pociechy charakterystycznej, hawajskiej spódniczki hula, nie musicie jej kupować! W parę chwil możecie zrobić ją albo z krepiny, albo z kawałków materiału, którego już nie potrzebujecie!