wydarzenia - pruszków

Synonimy:
Pruszkowie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Pruszków (6)

 • "Masa" dla RMF FM: Były "Pruszków" kręci niezłe lody

  "Masa" dla RMF FM: Były "Pruszków" kręci niezłe lody

  Miliony złotych pochodzące kiedyś z przestępstw, teraz inwestowane są w legalne biznesy. To teraźniejszość ludzi mafii pruszkowskiej, którzy odbudowują struktury grupy - mówi Jarosław Sokołowski ps. Masa. Najbardziej znany świadek koronny, który przyczynił się do rozbicia najgroźniejszej w Polsce grupy przestępczej, udzielił wywiadu dziennikarzowi RMF FM Krzysztofowi Zasadzie.
 • W Pruszkowie powstanie muzeum przesiedlonych

  W Pruszkowie powstanie muzeum upamiętniające gehennę Polaków przesiedlonych z Warszawy po klęsce Powstania Warszawskiego. Wmurowanie kamienia węgielnego jest planowane na jesień tego roku - informuje "Nasz Dziennik".
 • Wygnańcy

  Wygnańcy

  Ilu warszawiaków w 1944 r. trafiło do obozu przejściowego dla ludności cywilnej w Pruszkowie? Dzięki nowym źródłom można to policzyć dokładnie.
 • "Pruszków" odbudowuje wpływy

  Członkowie gangu pruszkowskiego skatowali małżeństwo przedsiębiorców. Sąd niedawno wypuścił bandytów z aresztu, choć ciążą na nich zarzuty udziału w napadach z bronią - pisze "Życie Warszawy".
 • Tragiczny wypadek w Pruszkowie

  Pasażer volkswagena zginął w wypadku, do którego doszło podczas policyjnego pościgu w podwarszawskim Pruszkowie.
 • Jutro "Pruszków" stanie przed sądem

  Największy w Polsce proces szefów gangów rozpocznie się jutro w Warszawie. Na ławie oskarżonych zasiądzie 14 gangsterów z grupy pruszkowskiej, m.in. jej 5 przywódców: "Wańka", "Malizna", "Bolo", "Parasol" i "Kajtek". Oskarżono ich na podstawie zeznań skruszonych gangsterów, którzy dzięki temu zyskali status świadków koronnych.