Promocja książki

Artykuły - Promocja książki (0)

 • Spotkania Teatrów Jednego Aktora po raz 27.

  27. edycja Toruńskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora rozpocznie się 23 listopada. W programie są prezentacje monodramów, spotkania autorskie, promocja książki na temat ruchu teatrów jednego aktora i wystawa.
 • Powstała książka o gdańskiej Spółdzielni Pracy "Świetlik"

  Promocja książki o założonej w latach 80. Spółdzielni Pracy "Świetlik", której członkami byli m.in. Maciej Płażyński i Donald Tusk, odbędzie się w piątek w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.
 • Publikacja IPN o Milicji Obywatelskiej w Sopocie

  Gdański IPN wydał książkę poświęconą Milicji Obywatelskiej w Sopocie w latach 1945-1949. Publikacja opowiada zarówno o działalności formacji, jak i umundurowaniu, wykształceniu czy życiu prywatnym funkcjonariuszy. Promocję książki zaplanowano na piątek.
 • Odsłonięto tablicę poświęconą Elektrowni Tramwajowej

  Tablica poświęcona Elektrowni Tramwajowej została we wtorek odsłonięta na ścianie Muzeum Powstania Warszawskiego. Uroczystości towarzyszyła promocja książki varsavianisty Jerzego S. Majewskiego poświęcona historii stołecznej Woli, gdzie znajduje się muzeum.
 • Promocja książki znanych jędrzejowian

  Promocja książki znanych jędrzejowian

  W jędrzejowskim Centrum Kultury (woj. świętokrzyskie) odbyła się promocja książki "Opowieści o świcie i zmierzchu. Rzecz o dawnym Jędrzejowie i nie tylko".
 • Sumienie i polityka Zuzanny Kurtyki

  Sumienie i polityka Zuzanny Kurtyki

  W Auli Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach odbędzie się 23 września o godz. 18.15 uroczysta promocja książki "Zuzanna Kurtyka: sumienie i polityka" Adama Sosnowskiego.
 • "Echa z nieludzkiej ziemi" Teofila Lachowicza

  Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze zaprasza w czwartek - 22 września - na promocję książki dr. Teofila Lachowicza "Echa z nieludzkiej ziemi" - poinformowała rzecznik muzeum Anita Maksymowicz.
 • Historia sześciu warszawskich ulic

  Historia sześciu warszawskich ulic

  "Spojrzenia na warszawskie getto" - taki tytuł nosi nowa książka Jacka Leociaka - połączenie eseju historycznego i varsavianistycznego przewodnika po nieistniejącym mieście. We wtorek odbyła się promocja książki w Domu Spotkań z Historią.
 • Promocja książki o Gryfie Pomorskim

  W Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w Tczewie odbędzie się promocja książki prof. Andrzeja Gąsiorowskiego i Krzysztofa Steyera pt."Tajna Organizacja Wojskowa Gryf Pomorski". Spotkanie rozpocznie się w piątek 18 lutego o godzinie 17.30.
 • Promocja nowej książki Seweryna A. Wisłockiego

  Promocja nowej książki Seweryna A. Wisłockiego

  Promocja książki "Mistrz Teofil Ociepka. Między władzą a prawdą" oraz spotkanie z autorem - Sewerynem A. Wisłockim odbędzie się 11 lutego w Bibliotece Śląskiej.