procesy

Artykuły - Procesy (242)

 • Producenci trzody: Projekt ustawy odorowej potęguje negatywne procesy na wsi

  Producenci trzody: Projekt ustawy odorowej potęguje negatywne procesy na wsi

  Projekt ustawy odorowej potęguje negatywne procesy zachodzące na polskiej wsi i jest sprzeczny z deklarowaną przez resort rolnictwa linią odbudowy produkcji trzody chlewnej w Polsce - uważa Krajowy Związek Pracodawców - Producentów Trzody Chlewnej.
 • "Dziennik Gazeta Prawna": Procesy do powtórki

  "Dziennik Gazeta Prawna": Procesy do powtórki

  Tysiące procesów sądowych trzeba będzie powtórzyć - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Proces inżynierów z KGHM

  Proces inżynierów z KGHM

  Przed legnickim sądem rozpoczęła się w środę rozprawa w procesie czterech inżynierów z wyższej kadry technicznej jednego z oddziałów KGHM Polska Miedź. Są oni oskarżeni o wyłudzenie co najmnej 264 tys. zł w związku z niesłusznie złożonym wnioskiem racjonalizatorskim.
 • MSP zamknęło proces prywatyzacji KSC

  MSP zamknęło proces prywatyzacji KSC

  Ministerstwo Skarbu Państwa zdecydowało o zamknięciu procesu prywatyzacji Krajowej Spółki Cukrowej w dotychczasowej formule - podało MSP w komunikacie prasowym.
 • Skonsumować ten związek

  Skonsumować ten związek

  Miniony rok był dla branży chemicznej wyjątkowy. Wezwanie goniło wezwanie, trwały procesy konsolidacyjne. Jednak to rok 2013 zdecyduje o przyszłości branży chemicznej. Stara biznesowa prawda mówi, że większość procesów konsolidacyjnych nie przynosi zakładanych efektów.
 • Ruszył proces niedoszłych morderców Joss Stone

  Ruszył proces niedoszłych morderców Joss Stone

  Planowali makabryczną zbrodnię. Zamierzali obciąć głowę wokalistki Joss Stone i wyrzucić jej ciało do rzeki. W Wielkiej Brytanii rozpoczął się głośny proces.
 • Proces wokalisty Lamb Of God

  Proces wokalisty Lamb Of God

  Na prośbę obrońców Randy'ego Blythe'a, trwający w Czechach proces wokalisty amerykańskiej grupy Lamb Of God został przedłużony.
 • Proces specjalizacji portfela zakończony

  Raport bieżący nr 2/2013Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Spółka bmp media investors AG (ISIN DE0003304200) zakończyła uchwalone w 2011 roku przekierunkowanie działalności i stała się firmą inwestycyjną wyspecjalizowaną w zakresie mediów i usług marketingowych. W tej dziedzinie bmp osiągnęła w przeszłości najlepszy zwrot z inwestycji. Po tym, jak dostawca oprogramowania newtron AG został sprzedany na rzecz firmy Liechtensteinische Post
 • Behemoth: Proces Nergala do powtórki

  Behemoth: Proces Nergala do powtórki

  Sąd Okręgowy w Gdańsku uchylił we wtorek (8 stycznia) uniewinniający wyrok sądu niższej instancji dla lidera deathmetalowego zespołu Behemoth Adama Darskiego, "Nergala", oskarżonego o obrazę uczuć religijnych, i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia.
 • Proces refinansowania berlińskiej GSG zakończony

  Raport bieżący nr 108/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Spółka Orco Property Group przekazuje komunikat o zakończonym procesie refinansowania GSG w Berlinie. Komunikat w języku angielskim jest wersją wiążącą. Załączniki: Plik;OpisAlicja Kościesza - Pełnomocnik