Fakty - Proces Katarzyny W.

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
proces Katarzyny W. (wyrok w sprawie matki Madzi z Sosnowca) ,

Artykuły - Proces Katarzyny W. (13)

 • Proces Katarzyny W. Uzupełniająca opinia biegłych

  Proces Katarzyny W. Uzupełniająca opinia biegłych

  Przyczyną zgonu półrocznej Magdy nie był laryngospazm ani bezdech afektywny - stanowczo wskazali biegli medycy, którzy wydali uzupełniającą opinię w sprawie śmierci dziecka. We wtorek biegli zeznają w procesie Katarzyny W., skazanej za zabicie swojej córki.
 • Dwie osoby oskarżone o pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Dwie osoby oskarżone o pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Dwaj mężczyźni odpowiedzą za pomoc w ukrywaniu się rok temu Katarzynie W., wówczas podejrzanej o zabójstwo w Sosnowcu swojej półrocznej córki Magdy. Akt oskarżenia w ich sprawie prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego w Białymstoku.
 • Proces Katarzyny W. ruszy od nowa?

  Proces Katarzyny W. ruszy od nowa?

  Sądowa batalia Katarzyny W. może rozpocząć się na nowo. Wszystko zależy od decyzji sądu apelacyjnego, który - jeśli uzna argumenty mecenasa oskarżonej- skieruje sprawę do ponownego rozpatrzenia - donosi w swoim poniedziałkowym wydaniu dziennik "Fakt".
 • "Gazeta Wyborcza": Proces jak z książki

  "Gazeta Wyborcza": Proces jak z książki

  Obawialiśmy się, że sąd, działając pod tak silną presją, może się pod nią ugiąć, ale proces Katarzyny W. był wręcz modelowy - mówi "Gazecie Wyborczej" Maria Ejchart-Dubois z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.
 • Będzie apelacja od wyroku dla Katarzyny W.

  Będzie apelacja od wyroku dla Katarzyny W.

  Obrońca Katarzyny W., skazanej we wtorek przez katowicki sąd na 25 lat więzienia za zabicie półrocznej córki Magdy, zapowiedział, że zaskarży to orzeczenie. Prokurator ocenił, że wyrok jest sukcesem wymiaru sprawiedliwości. Dziękował wszystkim zaangażowanym w śledztwo.
 • Mowy końcowe w procesie Katarzyny W.

  Mowy końcowe w procesie Katarzyny W.

  Sąd Okręgowy w Katowicach wysłucha dziś mów końcowych w procesie Katarzyny W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy w styczniu 2012 r. Po wystąpieniach prokuratora, obrońcy i samej Katarzyny W. zapadnie wyrok. Nie wiadomo jeszcze, kiedy sąd go ogłosi.
 • Zamknięty przewód sądowy w procesie Katarzyny W.

  Zamknięty przewód sądowy w procesie Katarzyny W.

  W poniedziałek zamknięty został przewód sądowy w procesie Katarzyny W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Na kolejnej rozprawie - 2 września - Sąd Okręgowym w Katowicach wysłucha mów końcowych stron.
 • Proces Katarzyny W.: Zeznają jej dawni nauczyciele

  Proces Katarzyny W.: Zeznają jej dawni nauczyciele

  Przed katowickim sądem zeznają w czwartek kolejni świadkowie w procesie przeciwko Katarzynie W. oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Sąd wezwał jako świadków dawnych nauczycieli kobiety, aby dowiedzieć się, czy i jakie szkolenie przeszła z zakresu pierwszej pomocy.
 • Policjant i znajomy męża Katarzyny W. stanęli przed sądem

  Policjant i znajomy męża Katarzyny W. stanęli przed sądem

  Kolejni świadkowie stanęli w piątek przed Sądem Okręgowym w Katowicach - w procesie przeciwko Katarzynie W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Byli to m.in. policjant, znajomy męża Katarzyny W. oraz chłopak, który w styczniu ub. roku znalazł oskarżoną leżącą na chodniku.
 • Sąd przedłużył areszt Katarzynie W.

  Sąd przedłużył areszt Katarzynie W.

  Sąd Okręgowy w Katowicach rozpatrzył dzisiaj pozytywnie wniosek prokuratury o przedłużenie aresztu Katarzyny W. oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. Odrzucił wniosek jej obrońcy o dopuszczenie dowodu z opinii innego zespołu biegłych.

Filmy - Proces Katarzyny W. (1)